Χρήστης:
Κωδικός:
Απομνημόνευση:
Ζωντανές Αθλητικές μεταδόσεις novasports - Eurosport - Fox Sports HD από 15 έως 26 Φεβρουαρίου 2017
Τελευταία Ενημέρωση: 15-02-2017, 17:22:44

Σας παρουσιάζουμε τις ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών novasports, FOX Sports HD και Eurosport, από 15 έως και τις 26 Φεβρουαρίου 2017.

 

 

 

 

 

 

15/02
02:00 NHL Regular Season, Pittsburgh Penguins - Vancouver Canucks (FOX Sports HD)
10:00 SKI JUMPING: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:45 SKI JUMPING: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport2)
16:00 STOIXIMAN.GR Basket League: Ρέθυμνο Cretan Kings-AEK (Novasports1HD)
16:30 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports2HD)
16:30 CYCLING: Tour of Andalusia, Spain (Eurosport2)
18:00 CYCLING: Portugal (Eurosport2)
19:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport2)
19:30 STOIXIMAN.GR Basket League: Παναθηναϊκός Superfoods-Δόξα Λευκάδας (Novasports2HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Athlone Grand Prix Athletics 2017 (FOX Sports HD)

16/02
01:30 NCAA College Basketball, Providence Friars - Xavier Musketeers (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Butler Bulldogs - St. Johns Red Storm (FOX Sports HD)
10:30 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:45 SKI JUMPING: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport2)
16:30 CYCLING: Tour of Andalusia, Spain (Eurosport2)
18:00 CYCLING: Portugal (Eurosport2)
19:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport2)
19:30 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 2017 Premier League of Darts, Leeds (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

17/02
02:00 NHL Regular Season, New York Islanders - New York Rangers (FOX Sports HD)
10:15 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 FIGURE SKATING: Four Continents Championships in Gangneung City, South Korea (Eurosport2)
13:45 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport2)
16:30 CYCLING: Tour of Andalusia, Spain (Eurosport2)
18:00 CYCLING: Portugal (Eurosport2)
19:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport2)
19:30 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπαστιά-Μονακό (Novasports2HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πόρτο-Τοντέλα (Novasports3HD)

18/02
05:00 NCAA College Basketball, Stanford Cardinal - California Golden Bears (FOX Sports HD)
09:30 Ski Classics 2016-2017, 8, Jizerska Padesatka (FOX Sports HD)
09:30 LUGE: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)
10:15 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Otepaa, Estonia (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 FIGURE SKATING: Four Continents Championships in Gangneung City, South Korea (Eurosport2)
13:45 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League: Ατρόμητος-Ξάνθη (Novasports3HD)
16:30 CYCLING: Tour of Andalusia, Spain (Eurosport2)
17:00 Αγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου: Χάντερσφιλντ-Μάντσεστερ Σίτι (Novasports1HD)
17:15 Super League: ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΟΚ (Novasports3HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ – Ρεν (Novasports4HD)
18:00 CYCLING: Portugal (Eurosport2)
19:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
19:00 LEN Champions League: Βουδαπέστη-Ολυμπιακός (Novasports5HD)
19:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport2)
19:30 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Super League: Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
19:30 Αγγλικό Κύπελλο: Γουλβς-Τσέλσι (Novasports2HD)
20:45 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 NHL Regular Season, Detroit Red Wings - Washington Capitals (FOX Sports HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λοριάν-Νις (Novasports4HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Σπόρτινγκ-Ρίο Αβε (Novasports2HD)

19/02
10:30 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Otepaa, Estonia (Eurosport2)
12:15 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Otepaa, Estonia (Eurosport2)
13:45 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League: Πανιώνιος-Ηρακλής (Novasports2HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
16:00 Αγγλικό Κύπελλο: Φούλαμ-Τότεναμ (Novasports4HD)
16:00 Βόλεϊ Α1 Γυναικών: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Novasports5HD)
16:30 CYCLING: Tour of Andalusia, Spain (Eurosport2)
17:15 Super League: ΠΑΟΚ-Βέροια (Novasports2HD)
17:15 Super League: Παναιτωλικός-Πλατανιάς (Novasports3HD)
18:00 CYCLING: Portugal (Eurosport2)
18:15 Αγγλικό Κύπελλο: Μπλάκμπερν-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Novasports4HD)
19:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport2)
19:30 NHL Regular Season, New York Rangers - Washington Capitals (FOX Sports HD)
19:30 Super League: ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:00 NHL Regular Season, Pittsburgh Penguins - Detroit Red Wings (FOX Sports HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν - Τουλούζ (Novasports2HD)
22:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Mπράγκα-Μπενφίκα (Novasports3HD)

20/02
19:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
19:30 Super League: ΑΕΛ-Λεβαδειακός (Novasports1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
21:55 Αγγλικό Κύπελλο: Σάτον - Άρσεναλ (Novasports2HD)
22:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μαρίτιμο-Νασιονάλ Μαδέιρα (Novasports3HD)

21/02
19:00 Στο Φιλέ (Novasports1HD)
19:30 Basketball Champions League: ΑΕΚ-Γιουβέντους (Novasports2HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 Basketball Champions League: Ολντενμπουργκ-Αφτοντορ (Novasports3HD)

22/02
02:00 NHL Regular Season, New York Rangers - Montreal Canadiens (FOX Sports HD)
14:00 CROSS-COUNTRY SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Basketball Champions League: Παρτίζαν-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:30 Basketball Champions League: Βενέτσια-Βέντσπιλς (Novasports2HD)

23/02
02:00 NCAA College Basketball, Seton Hall Pirates - Xavier Musketeers (FOX Sports HD)
04:00 NCAA College Basketball, Villanova Wildcats - Butler Bulldogs (FOX Sports HD)
11:00 BIATHLON: World Junior Championships in Brezno Osrblie, Czech Republic (Eurosport2)
13:15 CYCLING: Abu Dhabi Tour, United Arab Emirates (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 BIATHLON: World Junior Championships in Brezno Osrblie, Czech Republic (Eurosport2)
17:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Μακάμπι (Novasports1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Γαλατασαράι (Novasports2HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
21:00 2017 Premier League of Darts, Brighton (FOX Sports HD)

24/02
02:30 NHL Regular Season, Tampa Bay Lightning - Calgary Flames (FOX Sports HD)
10:15 NORDIC COMBINED SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Kvitfjell, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 FOOTBALL: UEFA Europa League (Eurosport2)
13:15 CYCLING: Abu Dhabi Tour, United Arab Emirates (Eurosport2)
13:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 SKI JUMPING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 SKI JUMPING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Μπασκόνια (Novasports3HD)
20:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Μπάμπεργκ-Ζαλγκίρις (Novasports4HD)
21:00 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα: Γκιμαράες-Μορεϊρένσε (Novasports5HD)
21:15 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός Superfoods-Ούνιξ Καζάν (Novasports2HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Μονπελιέ (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Νταρουσάφακα (Novasports3HD)
23:15 Super Euroleague (Novasports2HD)

25/02
05:00 NCAA College Basketball, California Golden Bears - Oregon State Beavers (FOX Sports HD)
06:00 SUPERBIKE: World Championship in Phillip Island, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Sunny Valley, Russia (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:15 ALPINE SKIING: World Cup in Crans-Montana, Switzerland (Eurosport2)
11:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ALPINE SKIING: World Cup in Kvitfjell, Norway (Eurosport2)
14:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 CYCLING: Abu Dhabi Tour, United Arab Emirates (Eurosport2)
15:00 Super League: Πλατανιάς-Αστέρας Τρίπολης (Novasports3HD)
15:45 LUGE: World Cup in Altenberg, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:45 CYCLING: World Tour, Belgium (Eurosport2)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports2HD)
17:15 Super League: ΑΟΚ-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
17:15 SKI JUMPING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Γκινγκάμπ-Μονακό (Novasports3HD)
19:00 NCAA College Basketball, St. Johns Red Storm - Georgetown Hoyas (FOX Sports HD)
19:30 Super League: Ξάνθη-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Εστορίλ-Σπόρτινγκ (Novasports3HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Λοριάν (Novasports1HD)
21:00 NCAA College Basketball, DePaul Blue Demons - Seton Hall Pirates (FOX Sports HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ρίο Αβε-Π. Φερέιρα (Novasports3HD)
23:00 NHL Regular Season, Los Angeles Kings - Anaheim Ducks (FOX Sports HD)

26/02
04:30 SUPERSPORT: World Championship in Phillip Island, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 SUPERBIKE: World Championship in Phillip Island, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:30 LUGE: World Cup in Altenberg, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1HD)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Crans-Montana, Switzerland (Eurosport2)
13:00 ALPINE SKIING: World Cup in Kvitfjell, Norway (Eurosport2)
13:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 ALPINE SKIING: World Cup in Crans-Montana, Switzerland (Eurosport2)
15:00 Super League: ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports2HD)
15:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
16:30 CYCLING: Kuurne-Brussels-Kuurne, (Eurosport2)
17:00 STOIXIMAN.GR Basket League: Απόλλων Π. Carna-Ολυμπιακός (Novasports3HD)
17:15 Super League: Ηρακλής-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
17:15 Super League: Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports4HD)
17:15 SKI JUMPING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 CYCLING: Abu Dhabi Tour, United Arab Emirates (Eurosport2)
19:30 Super League: Ολυμπιακός-Πανιώνιος (Novasports1HD)
19:30 NHL Regular Season, Dallas Stars - Boston Bruins (FOX Sports HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
21:30 SPEED SKATING: World Championships (Sprint) in Calgary, Canada (Eurosport2)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)
22:00 NHL Regular Season, Carolina Hurricanes - Calgary Flames (FOX Sports HD)
22:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μποαβίστα-Πόρτο (Novasports3HD)

Σχετικά Νέα
Δημοφιλέστερα Νέα
Άλλα Νέα
TELESAT
Αιγαίου Πελάγους 61, 133 41
Άνω Λιόσια

Αντιπρόσωπος
Κατάστημα

ΜΑΒΙΚΑΛ Α.Ε.
Παναγή Τσαλδάρη 12-14, 176 76
Καλλιθέα

Κατάστημα

SATECH
Βασ. Παύλου 89-91, 166 73
Βούλα

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Δίκτυο υποστήριξης OTE TV

HELLAS SAT Α.Ε.
Κηφισίας 99, 151 24
Μαρούσι

Πάροχος

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΑΕΒΕ
Λεωφόρος Κύμης 114, 15124
Μαρούσι

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Επίσημος διανομέας

IKUSI
Ποσειδώνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

TRONIX

Κατερίνη

Εισαγωγέας

ALPHA ltd
Δοϊράνης 138, 176 73
Καλλιθέα

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας

IDCOMS
Ποσειδώνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

EDISION
Φαρμακεΐκα, 570 01
Νέο Ρύσιο

Αντιπρόσωπος
Επίσημος διανομέας
Service

DAISAT
Α. Παπανδρέου & Παπανικολή, 152 33
Χαλάνδρι

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop

MSS ELECTRONICS (ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ)
A. Εμπειρικού 7, 713 06
Ηράκλειο

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

BESKAS ELECTRONICS
Ανεξαρτησίας 21, 164 51
Αργυρούπολη

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Επίσημος διανομέας

PROMAX HELLAS
Ποσειδωνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

ALPHA ltd
Κ. Καραμανλή 130, 542 48
Θεσσαλονίκη

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας

MSS ELECTRONICS (Γ. ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΕΠΕ)
Συγγρού 229, 171 21
Νέα Σμύρνη

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

TOP DIGITAL NETWORK
Πανεπιστημίου 56, 106 78
Αθήνα

Αντιπρόσωπος
Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

ΒΙΟΚΑΛ Α.Ε.
Πεντάλοφος, 54110
Πεντάλοφος

Βιομηχανία

ASTRASAT
Κων. Καραμανλή 35, 570 08
Ιωνία

Αντιπρόσωπος

KOSMOSAT
Νηρέως 1, 175 61
Παλαιό Φάληρο Αττικής

Εισαγωγέας
Επίσημος διανομέας

Σχετικοί σύνδεσμοι
ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΑ ΝΕΑ
img
Μπείτε στο κανάλι μας στο YouTube