Χρήστης:
Κωδικός:
Απομνημόνευση:
Ζωντανές Αθλητικές μεταδόσεις novasports - Eurosport - Fox Sports HD από 01 έως 12 Μαρτίου 2017
Τελευταία Ενημέρωση: 01-03-2017, 15:49:38

Σας παρουσιάζουμε τις ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών novasports, FOX Sports HD και Eurosport, από 01 έως και τις 12 Μαρτίου 2017.

 

 

 

 

 

 

01/03
02:00 NHL Regular Season, New York Rangers - Washington Capitals (FOX Sports HD)
11:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 CYCLING: Grand Prix Le Samyn in Belgium (Eurosport2)
17:45 SKI JUMPING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Basketball Champions League: ΑΕΚ-Βιλερμπάν (Novasports2HD)
19:30 Γερμανικό Κύπελλο: Αμβούργο-Γκλάντμπαχ (Novasports5HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:30 Βasketball Champions League: Σάσαρι-Λε Μαν (Novasports3HD)
21:45 Ιταλικό Κύπελλο: Λάτσιο-Ρόμα (Novasports1HD)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο: Μπάγερν-Σάλκε (Novasports2HD)
21:45 Αγγλικό Κύπελλο: Μάντσεστερ Σίτι-Χάντερσφιλντ (Novasports4HD)

02/03
03:00 NHL, Chicago Blackhawks - Pittsburgh Penguins (FOX Sports HD)
06:00 NCAA College Basketball, UCLA Washington - Huskies (FOX Sports HD)
10:45 NRL, Broncos - Sharks (FOX Sports HD)
13:00 BIATHLON: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 SKI JUMPING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις-Φενερμπαχτσέ (Novasports5HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Γαλατασαράι-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Μπάμπεργκ (Novasports3HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 2017 Premier League Darts (FOX Sports HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)

03/03
02:00 NHL, Boston Bruins - NY Rangers (FOX Sports HD)
10:30 ATHLETICS: Indoor European Championships in Belgrade, Serbia (Eurosport2)
10:45 NRL, Storm - Bulldogs (FOX Sports HD)
11:45 BIATHLON: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 SNOOKER: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport2)
15:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)
19:15 ATHLETICS: Indoor European Championships in Belgrade, Serbia (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Αναντόλου Εφές (Novasports1HD)
18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα: 19η Αγωνιστική (Novasports2HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:15 SNOOKER: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Λιόν (Novasports4HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-ΤΣΣΚΑ (Novasports3HD)
22:00 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)
22:30 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα: Μορεϊρένσε-Μποαβίστα (Novasports1HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)

04/03
04:00 ALPINE SKIING: World Cup in Jeongseon, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ALPINE SKIING: World Cup in Kranjska Gora, Slovenia (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:30 ATHLETICS: Indoor European Championships in Belgrade, Serbia (Eurosport2)
11:30 BIATHLON: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 NRL, Roosters - Titans (FOX Sports HD)
13:15 BIATHLON: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 ALPINE SKIING: World Cup in Kranjska Gora, Slovenia (Eurosport2)
14:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 CYCLING: Strade Bianche , Italy (Eurosport2)
15:00 Super League: ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports3HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports2HD)
16:30 SNOOKER: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport2)
17:00 SKI JUMPING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League: Παναιτωλικός-Λεβαδειακός (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Νανσί (Novasports3HD)
19:00 ATHLETICS: Indoor European Championships in Belgrade, Serbia (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 NCAA, College Basketball, Georgetown Hoyas - Villanova Wildcats (FOX Sports HD)
19:30 Super League: Παναθηναϊκός-Βέροια (Novasports2HD)
20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πόρτο-Νασιονάλ Μαδέιρα (Novasports3HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ντιζόν-Νις (Novasports1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)
21:30 NCAA College Basketball, Marquette Golden Eagles - Creighton Bluejays (FOX Sports HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Φιρένσε-Μπενφίκα (Novasports3HD)
23:00 FOOTBALL: Major League Soccer, Los Angeles Galaxy - FC Dallas (Eurosport1/Eurosport1HD)

05/03
02:00 NHL, New York Rangers - Montreal Canadiens (FOX Sports HD)
04:00 ALPINE SKIING: World Cup in Jeongseon, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:15 BIATHLON: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Kranjska Gora, Slovenia (Eurosport2)
11:30 SNOOKER: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport2)
12:30 BIATHLON: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ALPINE SKIING: World Cup in Kranjska Gora, Slovenia (Eurosport2)
14:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 SNOOKER: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport2)
15:00 Super League: Ατρόμητος-Ηρακλής (Novasports2HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
16:00 Μπάσκετ Α1 Γυναικών: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Novasports5HD)
16:30 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 SNOOKER: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport2)
17:00 STOIXIMAN.GR Basket League: Παναθηναϊκός Superfoods-Άρης (Novasports3HD)
17:15 Super League: Ξάνθη-Πλατανιάς (Novasports2HD)
17:15 Super League: Αστέρας Τρίπολης-ΑΟΚ (Novasports4HD)
18:00 ATHLETICS: Indoor European Championships in Belgrade, Serbia (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Super League: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Ναντ (Novasports2HD)
22:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Σπόρτινγκ-Γκιμαράες (Novasports3HD)
24:00 FOOTBALL: Major League Soccer, Orlando City SC - New York City FC (Eurosport1/Eurosport1HD)

06/03
11:30 World Baseball Classic, South Korea - Israel (FOX Sports HD)
16:30 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
19:30 Super League: Πανιώνιος-ΑΕΚ (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Εστορίλ-Ρίο Αβε (Novasports2HD)

07/03
02:30 NHL, Tampa Bay Lightning - New York Rangers (FOX Sports HD)
05:30 World Baseball Classic, Chinese Taipei - Israel (FOX Sports HD)
11:30 World Baseball Classic, Netherlands - South Korea (FOX Sports HD)
15:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport2)
16:30 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports1HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports1HD)
19:30 Basketball Champions League: Φάση των «16» Επαναληπτικός Αγώνας (Novasports2HD)
20:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Tignes, France (Eurosport2)
21:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:30 Basketball Champions League: Φάση των «16» Επαναληπτικός Αγώνας (Novasports2HD)

08/03
11:30 World Baseball Classic, Netherlands - Chinese Taipei (FOX Sports HD)
14:00 FREESTYLE SKIING: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 FREESTYLE SKIING: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport2)
15:15 CYCLING: Tirreno Adriatico, Italy (Eurosport2)
16:30 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport2)
18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα: 20ή Αγωνιστική (Novasports1HD)
19:00 Πόλο Α1 Ανδρών: ΝΟΒ-Ολυμπιακός (Novasports3HD)
19:00 Basketball Champions League: Φάση των «16» Επαναληπτικός Αγώνας (Novasports2HD)
19:00 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Basketball Champions League: Φάση των «16» Επαναληπτικός Αγώνας (Novasports2HD)
21:45 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)

09/03
05:30 World Baseball Classic, Israel - Netherlands (FOX Sports HD)
11:30 World Baseball Classic, Chinese Taipei - South Korea (FOX Sports HD)
13:00 FREESTYLE SKIING: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 FREESTYLE SKIING: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport2)
15:15 CYCLING: Tirreno Adriatico, Italy (Eurosport2)
16:30 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports1HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Γαλατασαράι (Novasports2HD)
19:00 NCAA College Basketball, BIG EAST Quarter Final 1 (FOX Sports HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπασκόνια (Novasports3HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 2017 Premier League Darts – Glasgow (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ούνιξ Καζάν (Novasports1HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)

10/03
02:00 NCAA College Basketball, BIG EAST Quarter Final 3 (FOX Sports HD)
04:30 NCAA College Basketball, BIG EAST Quarter Final 4 (FOX Sports HD)
12:00 World Baseball Classic, Japan - China (FOX Sports HD)
15:15 BIATHLON: World Cup in Kontiolahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 CYCLING: Tirreno Adriatico, Italy (Eurosport2)
16:30 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 SKI JUMPING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport2)
18:30 BIATHLON: World Cup in Kontiolahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:45 ALPINE SKIING: World Cup in Squaw Valley, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Μπάμπεργκ (Novasports1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport2)
21:45 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Νταρουσάφακα (Novasports2HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: 29η Αγωνιστική (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Αρούκα-Πόρτο (Novasports1HD)
22:45 ALPINE SKIING: World Cup in Squaw Valley, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:45 Super Euroleague (Novasports2HD)

11/03
01:30 NCAA College Basketball, BIG EAST Semi Final 1 (FOX Sports HD)
04:00 NCAA College Basketball, BIG EAST Semi Final 2 (FOX Sports HD)
08:30 NRL, Rabbitohs - Sea Eagles (FOX Sports HD)
08:30 SUPERBIKE: World Championship in Buriram, Thailand (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 SUPERBIKE: World Championship in Buriram, Thailand (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 BIATHLON: World Cup in Kontiolahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 Αγγλικό Κύπελλο: Μίντλεσμπρο-Χάντερσφιλντ/Μάντσεστερ Σίτι (Novasports1HD)
15:00 Super League: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός (Novasports3HD)
15:00 CYCLING: Tirreno Adriatico, Italy (Eurosport2)
15:45 BIATHLON: World Cup in Kontiolahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports2HD)
16:00 STOIXIMAN.GR Basket League: Ρέθυμνο Cretan Kings-ΠΑΟΚ (Novasports4HD)
17:00 SKI JUMPING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport2)
17:15 Super League: Πανιώνιος-ΑΕΛ (Novasports1HD)
18:00 Euro League Πόλο Γυναικών: Ολυμπιακός-Πάντοβα (Novasports3HD)
18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα: 21η Αγωνιστική (Novasports5HD)
19:00 World Baseball Classic, Canada - Colombia (FOX Sports HD)
19:30 ALPINE SKIING: World Cup in Squaw Valley, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Super League: Ηρακλής-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
19:30 Αγγλικό Κύπελλο: Αρσεναλ-Λίνκολν (Novasports1HD)
20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ντεπορτίβο Τσάβες-Μπράγκα (Novasports3HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: 29η Αγωνιστική (Novasports5HD)
21:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport2)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Τοντέλα-Σπόρτινγκ (Novasports1HD)
22:45 ALPINE SKIING: World Cup in Squaw Valley, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)

12/03
00:30 NCAA College Basketball, BIG EAST Final (FOX Sports HD)
05:00 World Baseball Classic, Second Round Pool E Game 1 (FOX Sports HD)
09:30 SUPERSPORT: World Championship in Buriram, Thailand (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 SUPERBIKE: World Championship in Buriram, Thailand (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:15 SKI JUMPING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport2)
12:00 World Baseball Classic, Second Round Pool E Game 2 (FOX Sports HD)
12:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 SNOWBOARD: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport2)
14:30 BIATHLON: World Cup in Kontiolahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport2)
15:00 Super League: Ολυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports2HD)
15:30 SKI JUMPING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
16:00 Αγγλικό Κύπελλο: Τότεναμ-Μίλγουολ (Novasports5HD)
17:00 STOIXIMAN.GR Basket League: Απόλλων Πάτρας Carna-Παναθηναϊκός Superfoods (Novasports3HD)
17:00 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League: AOK-Ξάνθη (Novasports2HD)
17:15 Super League: Πλατανιάς-Βέροια (Novasports4HD)
18:30 World Baseball Classic, Colombia - Dominican Republic (FOX Sports HD)
19:30 Super League: ΑΕΚ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
20:00 FOOTBALL: Major League Soccer, New York City FC - DC United (Eurosport2)
21:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
21:30 World Baseball Classic, Puerto Rico - Italy (FOX Sports HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: 29η Αγωνιστική (Novasports2HD)
22:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Γκιμαράες-Εστορίλ (Novasports3HD)
23:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)

13/03
01:00 World Baseball Classic, USA – Canada (FOX Sports HD)
04:00 World Baseball Classic, Venezuela - Mexico (FOX Sports HD)
12:00 World Baseball Classic, Second Round Pool E Game 3 (FOX Sports HD)
13:00 SNOWBOARD: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 CYCLING: Tirreno Adriatico, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 SKI JUMPING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)

14/03
01:00 NHL, Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets (FOX Sports HD)
10:00 SNOWBOARD: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 World Baseball Classic, Second Round Pool E Game 4 (FOX Sports HD)
14:00 SNOWBOARD: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 CYCLING: Tirreno Adriatico, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 SKI JUMPING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)

15/03
03:00 World Baseball Classic, Second Round Pool F Game 1 (FOX Sports HD)
05:00 World Baseball Classic, Second Round Pool E Game 5 (FOX Sports HD)
10:00 SNOWBOARD: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 World Baseball Classic, Second Round Pool E Game 6 (FOX Sports HD)
14:00 SNOWBOARD: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Trondheim, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 CYCLING: NOKERE KOERSE, Belgium (Eurosport2)
17:15 ALPINE SKIING: World Cup in Aspen, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 SKI JUMPING: World Cup in Trondheim, Norway (Eurosport2)
18:45 ALPINE SKIING: World Cup in Aspen, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)

Σχετικά Νέα
Δημοφιλέστερα Νέα
Άλλα Νέα
TELESAT
Αιγαίου Πελάγους 61, 133 41
Άνω Λιόσια

Αντιπρόσωπος
Κατάστημα

ΜΑΒΙΚΑΛ Α.Ε.
Παναγή Τσαλδάρη 12-14, 176 76
Καλλιθέα

Κατάστημα

SATECH
Βασ. Παύλου 89-91, 166 73
Βούλα

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Δίκτυο υποστήριξης OTE TV

HELLAS SAT Α.Ε.
Κηφισίας 99, 151 24
Μαρούσι

Πάροχος

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΑΕΒΕ
Λεωφόρος Κύμης 114, 15124
Μαρούσι

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Επίσημος διανομέας

IKUSI
Ποσειδώνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

TRONIX

Κατερίνη

Εισαγωγέας

ALPHA ltd
Δοϊράνης 138, 176 73
Καλλιθέα

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας

IDCOMS
Ποσειδώνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

EDISION
Φαρμακεΐκα, 570 01
Νέο Ρύσιο

Αντιπρόσωπος
Επίσημος διανομέας
Service

DAISAT
Α. Παπανδρέου & Παπανικολή, 152 33
Χαλάνδρι

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop

MSS ELECTRONICS (ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ)
A. Εμπειρικού 7, 713 06
Ηράκλειο

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

BESKAS ELECTRONICS
Ανεξαρτησίας 21, 164 51
Αργυρούπολη

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Επίσημος διανομέας

PROMAX HELLAS
Ποσειδωνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

ALPHA ltd
Κ. Καραμανλή 130, 542 48
Θεσσαλονίκη

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας

MSS ELECTRONICS (Γ. ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΕΠΕ)
Συγγρού 229, 171 21
Νέα Σμύρνη

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

TOP DIGITAL NETWORK
Πανεπιστημίου 56, 106 78
Αθήνα

Αντιπρόσωπος
Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

ΒΙΟΚΑΛ Α.Ε.
Πεντάλοφος, 54110
Πεντάλοφος

Βιομηχανία

ASTRASAT
Κων. Καραμανλή 35, 570 08
Ιωνία

Αντιπρόσωπος

KOSMOSAT
Νηρέως 1, 175 61
Παλαιό Φάληρο Αττικής

Εισαγωγέας
Επίσημος διανομέας

Σχετικοί σύνδεσμοι
ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΑ ΝΕΑ
img
Μπείτε στο κανάλι μας στο YouTube