Χρήστης:
Κωδικός:
Απομνημόνευση:
Ζωντανές Αθλητικές μεταδόσεις novasports - Eurosport - Fox Sports HD από 08 έως 19 Μαρτίου 2017
Τελευταία Ενημέρωση: 08-03-2017, 16:10:36

Σας παρουσιάζουμε τις ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών novasports, FOX Sports HD και Eurosport, από 08 έως και τις 19 Μαρτίου 2017.

 

 

 

 

 

 

 

08/03
11:30 World Baseball Classic, Netherlands - Chinese Taipei (FOX Sports HD)
14:00 FREESTYLE SKIING: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 FREESTYLE SKIING: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport2)
15:15 CYCLING: Tirreno Adriatico, Italy (Eurosport2)
16:30 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport2)
18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα: Κηφισιά-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
19:00 Πόλο Α1 Ανδρών: ΝΟΒ-Ολυμπιακός (Novasports3HD)
19:00 Basketball Champions League: Μπεσίκτας-Καρσίγιακα (Novasports2HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Basketball Champions League: Μονακό-ΑΕΚ (Novasports2HD)
21:00 BASKETBALL: Eurocup, Bayern Munich - Malaga (Eurosport2)
22:45 BASKETBALL: Eurocup, Valencia - Khimki Moscow (Eurosport2)

09/03
05:30 World Baseball Classic, Israel - Netherlands (FOX Sports HD)
11:30 World Baseball Classic, Chinese Taipei - South Korea (FOX Sports HD)
13:00 FREESTYLE SKIING: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 FREESTYLE SKIING: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport2)
15:15 CYCLING: Tirreno Adriatico, Italy (Eurosport2)
16:30 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports1HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Γαλατασαράι (Novasports2HD)
19:00 NCAA College Basketball, BIG EAST Quarter Final 1 (FOX Sports HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπασκόνια (Novasports3HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 2017 Premier League Darts – Glasgow (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ούνιξ Καζάν (Novasports1HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)

10/03
02:00 NCAA College Basketball, BIG EAST Quarter Final 3 (FOX Sports HD)
04:30 NCAA College Basketball, BIG EAST Quarter Final 4 (FOX Sports HD)
12:00 World Baseball Classic, Japan - China (FOX Sports HD)
15:15 BIATHLON: World Cup in Kontiolahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 CYCLING: Tirreno Adriatico, Italy (Eurosport2)
16:30 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 SKI JUMPING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport2)
18:30 BIATHLON: World Cup in Kontiolahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Μπάμπεργκ (Novasports4HD)
19:45 ALPINE SKIING: World Cup in Squaw Valley, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Νις-Καέν (Novasports3HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport2)
21:45 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Νταρουσάφακα (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Αρούκα-Πόρτο (Novasports1HD)
22:45 ALPINE SKIING: World Cup in Squaw Valley, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:45 Super Euroleague (Novasports2HD)

11/03
01:30 NCAA College Basketball, BIG EAST Semi Final 1 (FOX Sports HD)
04:00 NCAA College Basketball, BIG EAST Semi Final 2 (FOX Sports HD)
08:30 NRL, Rabbitohs - Sea Eagles (FOX Sports HD)
08:30 SUPERBIKE: World Championship in Buriram, Thailand (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 SUPERBIKE: World Championship in Buriram, Thailand (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 BIATHLON: World Cup in Kontiolahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 Αγγλικό Κύπελλο: Μίντλεσμπρο-Μάντσεστερ Σίτι (Novasports1HD)
15:00 Super League: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός (Novasports3HD)
15:00 CYCLING: Tirreno Adriatico, Italy (Eurosport2)
15:45 BIATHLON: World Cup in Kontiolahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports2HD)
16:00 STOIXIMAN.GR Basket League: Ρέθυμνο Cretan Kings-ΠΑΟΚ (Novasports4HD)
17:00 SKI JUMPING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport2)
17:15 Super League: Πανιώνιος-ΑΕΛ (Novasports1HD)
17:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Μπορντό (Novasports3HD)
18:00 Αγώνες Kick boxing & MMA: Final Fight Championship (Novasports4HD)
18:00 Euro League Πόλο Γυναικών: Ολυμπιακός-Πάντοβα (Novasports5HD)
19:00 World Baseball Classic, Canada - Colombia (FOX Sports HD)
19:30 ALPINE SKIING: World Cup in Squaw Valley, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Super League: Ηρακλής-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
19:30 Αγγλικό Κύπελλο: Αρσεναλ-Λίνκολν (Novasports1HD)
20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ντεπορτίβο Τσάβες-Μπράγκα (Novasports3HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Γκινγκάμπ-Μπαστιά (Novasports5HD)
21:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport2)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Τοντέλα-Σπόρτινγκ (Novasports1HD)
22:45 ALPINE SKIING: World Cup in Squaw Valley, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)

12/03
00:30 NCAA College Basketball, BIG EAST Final (FOX Sports HD)
05:00 World Baseball Classic, Second Round Pool E Game 1 (FOX Sports HD)
09:30 SUPERSPORT: World Championship in Buriram, Thailand (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 SUPERBIKE: World Championship in Buriram, Thailand (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:15 SKI JUMPING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport2)
12:00 World Baseball Classic, Second Round Pool E Game 2 (FOX Sports HD)
12:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 SNOWBOARD: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport2)
14:30 BIATHLON: World Cup in Kontiolahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Super League: ΑΟΚ-Ξάνθη (Novasports2HD)
15:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport2)
15:30 SKI JUMPING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
16:00 Αγγλικό Κύπελλο: Τότεναμ-Μίλγουολ (Novasports5HD)
17:00 STOIXIMAN.GR Basket League: Απόλλων Πάτρας Carna-Παναθηναϊκός Superfoods (Novasports3HD)
17:00 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League: Ολυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports2HD)
17:15 Super League: Πλατανιάς-Βέροια (Novasports4HD)
18:30 World Baseball Classic, Colombia - Dominican Republic (FOX Sports HD)
19:30 Super League: ΑΕΚ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
20:00 FOOTBALL: Major League Soccer, New York City FC - DC United (Eurosport2)
21:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 World Baseball Classic, Puerto Rico - Italy (FOX Sports HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λοριάν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)
22:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Γκιμαράες-Εστορίλ (Novasports3HD)
23:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)

13/03
01:00 World Baseball Classic, USA – Canada (FOX Sports HD)
04:00 World Baseball Classic, Venezuela - Mexico (FOX Sports HD)
12:00 World Baseball Classic, Second Round Pool E Game 3 (FOX Sports HD)
13:00 SNOWBOARD: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 CYCLING: Tirreno Adriatico, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 SKI JUMPING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
19:30 Super League: Λεβαδειακός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
21:45 Αγγλικό Κύπελλο: Τσέλσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Novasports2HD)

14/03
01:00 NHL, Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets (FOX Sports HD)
10:00 SNOWBOARD: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 World Baseball Classic, Second Round Pool E Game 4 (FOX Sports HD)
14:00 SNOWBOARD: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 CYCLING: Tirreno Adriatico, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 SKI JUMPING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)

15/03
03:00 World Baseball Classic, Second Round Pool F Game 1 (FOX Sports HD)
05:00 World Baseball Classic, Second Round Pool E Game 5 (FOX Sports HD)
10:00 SNOWBOARD: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 World Baseball Classic, Second Round Pool E Game 6 (FOX Sports HD)
14:00 SNOWBOARD: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Trondheim, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 CYCLING: NOKERE KOERSE, Belgium (Eurosport2)
17:15 ALPINE SKIING: World Cup in Aspen, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 SKI JUMPING: World Cup in Trondheim, Norway (Eurosport2)
18:45 ALPINE SKIING: World Cup in Aspen, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

16/03
03:00 World Baseball Classic (FOX Sports HD)
10:30 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:45 NRL, Broncos - Storm (FOX Sports HD)
12:00 SKI JUMPING: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:50 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:55 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport2)
14:20 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:25 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport2)
16:25 CYCLING: Tour of Andalusia, Spain (Eurosport2)
18:10 CYCLING: Portugal (Eurosport2)
19:00 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Μακάμπι (Novasports2HD)
19:30 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:55 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 2017 Premier League of Darts, Rotterdam (FOX Sports HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:15 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός Superfoods-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Μπάμπεργκ-Φενερμπαχτσέ (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ερυθρός Αστέρας (Novasports3HD)
22:05 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:15 Super Euroleague (Novasports2HD)

17/03
01:00 NHL Regular Season, Washington Capitals - Nashville Predators (FOX Sports HD)
04:00 World Baseball Classic (FOX Sports HD)
10:30 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 FIGURE SKATING: Four Continents Championships in Gangneung City, South Korea (Eurosport2)
13:45 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:40 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport2)
16:35 CYCLING: Tour of Andalusia, Spain (Eurosport2)
18:00 CYCLING: Portugal (Eurosport2)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Ζαλγκίρις (Novasports2HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
19:10 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport2)
19:30 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λιλ-Μαρσέιγ (Novasports3HD)
22:00 Eυρωλίγκα: Μπασκόνια-ΤΣΣΚΑ (Novasports4HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Εστορίλ-Μποαβίστα (Novasports1HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)

18/03
04:00 World Baseball Classic (FOX Sports HD)
08:30 Ski Classics 2016-2017, 10, Birkebeinerrennet (FOX Sports HD)
09:40 LUGE: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)
10:30 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Otepaa, Estonia (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:45 FIGURE SKATING: Four Continents Championships in Gangneung City, South Korea (Eurosport2)
13:45 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:10 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League: Βέροια-ΑΟΚ (Novasports3HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports2HD)
16:35 CYCLING: Tour of Andalusia, Spain (Eurosport2)
17:00 STOIXIMAN.GR Basket League: Κολοσσός H Hotels-Αρης (Novasports4HD)
17:15 Super League: ΑΕΛ-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Νις (Novasports3HD)
19:15 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport2)
19:30 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Super League: Ατρόμητος-ΑΕΚ (Novasports2HD)
20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Σπόρτινγκ-Νασιονάλ Μαδέιρα (Novasports4HD)
20:50 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Μονπελιέ (Novasports1HD)
21:00 STOIXIMAN.GR Basket League: Παναθηναϊκός Superfoods-Λαύριο DHI (Novasports3HD)
21:30 World Baseball Classic (FOX Sports HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Π.Φερέιρα-Μπενφίκα (Novasports4HD)

19/03
04:00 World Baseball Classic (FOX Sports HD)
09:30 NRL, Dragons - Sharks (FOX Sports HD)
10:25 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:25 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:50 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Otepaa, Estonia (Eurosport2)
13:45 ALPINE SKIING: World Championship in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League: ΠΑΟΚ-Πανιώνιος (Novasports2HD)
15:30 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
16:30 CYCLING: Tour of Andalusia, Spain (Eurosport2)
17:15 Super League: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports2HD)
17:15 Super League: Ξάνθη-Λεβαδειακός (Novasports3HD)
18:00 CYCLING: Portugal (Eurosport2)
18:55 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport2)
19:00 NHL Regular Season, Pittsburgh Penguins - Florida Panthers (FOX Sports HD)
19:30 Super League: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
20:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πόρτο-Σετούμπαλ (Novasports2HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιόν (Novasports2HD)
22:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Γκιμαράες-Ρίο Αβε (Novasports3HD)
23:00 NHL Regular Season, Winnipeg Jets - Minnesota Wild (FOX Sports HD)

Σχετικά Νέα
Δημοφιλέστερα Νέα
Άλλα Νέα
TELESAT
Αιγαίου Πελάγους 61, 133 41
Άνω Λιόσια

Αντιπρόσωπος
Κατάστημα

ΜΑΒΙΚΑΛ Α.Ε.
Παναγή Τσαλδάρη 12-14, 176 76
Καλλιθέα

Κατάστημα

SATECH
Βασ. Παύλου 89-91, 166 73
Βούλα

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Δίκτυο υποστήριξης OTE TV

HELLAS SAT Α.Ε.
Κηφισίας 99, 151 24
Μαρούσι

Πάροχος

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΑΕΒΕ
Λεωφόρος Κύμης 114, 15124
Μαρούσι

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Επίσημος διανομέας

IKUSI
Ποσειδώνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

TRONIX

Κατερίνη

Εισαγωγέας

ALPHA ltd
Δοϊράνης 138, 176 73
Καλλιθέα

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας

IDCOMS
Ποσειδώνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

EDISION
Φαρμακεΐκα, 570 01
Νέο Ρύσιο

Αντιπρόσωπος
Επίσημος διανομέας
Service

DAISAT
Α. Παπανδρέου & Παπανικολή, 152 33
Χαλάνδρι

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop

MSS ELECTRONICS (ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ)
A. Εμπειρικού 7, 713 06
Ηράκλειο

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

BESKAS ELECTRONICS
Ανεξαρτησίας 21, 164 51
Αργυρούπολη

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Επίσημος διανομέας

PROMAX HELLAS
Ποσειδωνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

ALPHA ltd
Κ. Καραμανλή 130, 542 48
Θεσσαλονίκη

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας

MSS ELECTRONICS (Γ. ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΕΠΕ)
Συγγρού 229, 171 21
Νέα Σμύρνη

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

TOP DIGITAL NETWORK
Πανεπιστημίου 56, 106 78
Αθήνα

Αντιπρόσωπος
Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

ΒΙΟΚΑΛ Α.Ε.
Πεντάλοφος, 54110
Πεντάλοφος

Βιομηχανία

ASTRASAT
Κων. Καραμανλή 35, 570 08
Ιωνία

Αντιπρόσωπος

KOSMOSAT
Νηρέως 1, 175 61
Παλαιό Φάληρο Αττικής

Εισαγωγέας
Επίσημος διανομέας

Σχετικοί σύνδεσμοι
ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΑ ΝΕΑ
img
Μπείτε στο κανάλι μας στο YouTube