Χρήστης:
Κωδικός:
Απομνημόνευση:
Highlights προγράμματος COSMOTE Sport από 11 έως και τις 24 Απριλίου 2017
Τελευταία Ενημέρωση: 12-04-2017, 18:19:13

Σας παρουσιάζουμε τα highlights στα κανάλια COSMΟΤΕ Sport από τις 11  έως και τις 24 Απριλίου 2017.

 

 

 

 

 

 

 

 

Τετάρτη 12.04.17
03.00 Minnesota Timberwolves-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.30 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Pregame” LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Παναθηναϊκός ΑΟ-ΠΑΟΚ, Κύπελλο Ελλάδας, Ημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Εκπομπή Pregame Ολυμπιακός-Μπούρσα LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Ολυμπιακός-Μπούρσα, CEV Challenge Cup Γυναικών, 1ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.00 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Postgame” LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Ατλέτικο Μαδρίτης-Λέστερ, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Μπάγερν Μονάχου-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Εκπομπή Postgame Ολυμπιακός-Μπούρσα LIVE COSMOTE SPORT6HD
23.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

Πέμπτη 13.04.17
03.00 Boston Celtics-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.00 Ολυμπιακός-Κύμη Seajets, Stoiximan.gr Basket League, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
18.00 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Pregame” LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Μπελογκόριε Μπέλγκοροντ-Ζενίτ Καζάν, CEV Champions League, Playoffs 6 Ανδρών, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΕΚ, Κύπελλο Ελλάδας, Ημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.30 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Postgame” LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.05 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.05 ¶ντερλεχτ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.05 Λιόν-Μπεσίκτας, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.05 ¶γιαξ-Σάλκε, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.05 Θέλτα-Γκενκ, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

Παρασκευή 14.04.17
00.05 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
13.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.00 ATP 250 Χιούστον, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Φενέρμπαχτσε-Γκαζιαντέπ, Spor Toto Basketball Super League, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Μπιλμπάο-Λας Πάλμας, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 ATP 250 Χιούστον, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

Σάββατο 15.04.17
13.30 Ίντερ-Μίλαν, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Μάλαγα, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
14.00 Ανόβερο-Μπράουνσβαϊγκ, Bundesliga 2, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.30 Τότεναμ-Μπόρνμουθ, Premier League, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.30 Εκπομπή Pregame Μπούρσα-Ολυμπιακός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 Πεσκάρα-Γιουβέντους, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
16.00 Μπούρσα-Ολυμπιακός, CEV Challenge Cup Γυναικών, 2ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 Ρόμα-Αταλάντα, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.30 Ντόρτμουντ-¶ιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Λειψία-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.00 Έβερτον-Μπέρνλι, Premier League, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.15 Σπόρτινγκ Χιχόν-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.30 Εκπομπή Postgame Μπούρσα-Ολυμπιακός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Σασουόλο-Σαμπντόρια, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.30 Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Ατλέτικο Μαδρίτης-Οσασούνα, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Λεβερκούζεν-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.00 Λέμγκο-Κίελο, Bundesliga Χάντμπολ, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.30 Μπρίντιζι-Αρμάνι Μιλάνο, Lega Basket Serie A, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.00 ATP 250 Χιούστον, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Κρίσταλ Πάλας-Λέστερ, Premier League, 33η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (15.04 17:00)
21.45 Νάπολι-Ουντινέζε, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Στόουκ-Χαλ, Premier League, 33η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT8HD (15.04 17:00)
23.00 ATP 250 Χιούστον, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
23.45 Γουότφορντ-Σουόνσι, Premier League, 33η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (15.04 17:00)
NBA Playoffs

Κυριακή 16.04.17
11.00 Τζένοα-Λάτσιο, Serie A TIM, 32η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (15.04 16:00)
12.00 Χόφενχαϊμ-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 29η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (15.04 16:30)
13.00 Λεγανές-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
13.30 Μάλαγα-Ανδόρρα, ACB Liga Endesa, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.30 Καρλσρούη-Χόφενχαϊμ, Bundesliga 2, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.00 Φιορεντίνα-Έμπολι, Serie A TIM, 32η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (15.04 16:00)
15.30 Γουέστ Μπρομ-Λίβερπουλ, Premier League, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Βέρντερ Βρέμης-Αμβούργο, Bundesliga, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.15 Βαλένθια-Σεβίλη, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.45 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Τσέλσι, Premier League, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.30 Ντάρμσταντ-Σάλκε, Bundesliga, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Μπέτις-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Βαλένθια-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Γρανάδα-Θέλτα, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 ATP 250 Χιούστον, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
23.00 Red Bull Air Race World Championship, United States, San Diego, Αγώνας (1ο μέρος) LIVE COSMOTE SPORT5HD
NBA Playoffs

Δευτέρα 17.04.17
01.00 Red Bull Air Race World Championship, United States, San Diego, Αγώνας (2ο μέρος) LIVE COSMOTE SPORT5HD
12.00 ATP Masters 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ¶ουγκσμπουργκ-Κολονία, Bundesliga, 29η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (15.04 16:30)
20.00 Εκπομπή “Topspin” COSMOTE SPORT6HD
21.15 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Στουτγκάρδη, Bundesliga 2, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Αλαβές-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Μίντλεσμπρο-¶ρσεναλ, Premier League, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

Τρίτη 18.04.17
12.00 ATP Masters 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Εκπομπή "UEFA Champions League Show" LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.00 Εκπομπή "Pick & Roll" COSMOTE SPORT4HD
21.45 Λέστερ-Ατλέτικο Μαδρίτης, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπάγερν Μονάχου, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
23.45 Εκπομπή "UEFA Champions League Show" LIVE COSMOTE SPORT2HD
NBA Playoffs

Τετάρτη 19.04.17
12.00 ATP Masters 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Εκπομπή "UEFA Champions League Show" LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.15 Μέλσουνγκεν-Φούξε Βερολίνου, Bundesliga Χάντμπολ, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.30 Περούτζια-Τρεντίνο, SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 4ος αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Μονακό-Ντόρτμουντ, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Μπαρτσελόνα-Γιουβέντους, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
23.45 Εκπομπή "UEFA Champions League Show" LIVE COSMOTE SPORT2HD
NBA Playoffs

Πέμπτη 20.04.17
12.00 ATP Masters 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.30 Εκπομπή "UEFA Europa League Show" LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.05 Εκπομπή "UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό" LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.05 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-¶ντερλεχτ, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.05 Γκενκ-Θέλτα, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.05 Σάλκε-¶γιαξ, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.05 Μπεσίκτας-Λιόν, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
NBA Playoffs

Παρασκευή 21.04.17
00.05 Εκπομπή "UEFA Europa League Show" LIVE COSMOTE SPORT2HD
12.00 Εκπομπή "UEFA Champions League Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης, Preshow" LIVE COSMOTE SPORT1HD
12.00 ATP Masters 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
12.30 UEFA Champions League, Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης LIVE COSMOTE SPORT1HD
12.50 Εκπομπή "UEFA Europa League Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης, Preshow" LIVE COSMOTE SPORT1HD
13.30 UEFA Europa League, Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης LIVE COSMOTE SPORT1HD
13.50 Εκπομπή "UEFA Europa League Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης, Postshow" LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.00 ATP Masters 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 Μπαρτσελόνα-Σάλτσμπουργκ, UEFA Youth League, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.00 ATP Masters 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.55 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.50 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.00 ATP Masters 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπενφίκα, UEFA Youth League, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.50 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.05 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.30 Κολονία-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Σεβίλη-Γρανάδα, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
23.00 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
NBA Playoffs

Σάββατο 22.04.17
14.00 Μάλαγα-Βαλένθια, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00 ATP Masters 1000 Monte Carlo Rolex Masters, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ¶ουε-Ανόβερο, Bundesliga 2, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Μπάγερν Μονάχου-Μάιντς, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Χέρτα Βερολίνου-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
16.30 ATP Masters 1000 Monte Carlo Rolex Masters, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.30 ¶ιντραχτ Φρανκφούρτης-¶ουγκσμπουργκ, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.55 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 Γουέστ Χαμ-Έβερτον, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.15 Βιγιαρεάλ-Λεγανές, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.50 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.00 Βάκιφμπανκ-Εξατσίμπασι, CEV Champions League Χάντμπολ, Final 4, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
18.50 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 Αταλάντα-Μπολόνια, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Οσασούνα-Σπόρτινγκ Χιχόν, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Γκλάντμπαχ-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.30 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.00 Ντινάμο Μόσχας-Ιμόκο Βόλεϊ Κονελιάνο, CEV Champions League Χάντμπολ, Final 4, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.25 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.30 Χαλ-Γουότφορντ, Premier League, 34η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (22.04 17:00)
21.30 Αμβούργο-Ντάρμσταντ, Bundesliga, 30η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (22.04 16:30)
21.45 Φιορεντίνα-Ίντερ, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Εσπανιόλ-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.05 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
23.00 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
23.30 Σουόνσι-Στόουκ, Premier League, 34η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (22.04 17:00)
23.45 Μπόρνμουθ-Μίντλεσμπρο, Premier League, 34η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (22.04 17:00)
NBA Playoffs

Κυριακή 23.04.17
10.00 Ίνγκολσταντ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 30η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (22.04 16:30)
13.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
13.30 Σασουόλο-Νάπολι, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.30 Γκραν Κανάρια-Εστουντιάντες, ACB Liga Endesa, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
14.30 Σαντχάουζεν-Καρλσρούη, Bundesliga 2, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
15.30 ATP Masters 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 Λάτσιο-Παλέρμο, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
16.00 Μίλαν-Έμπολι, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.00 Ουντινέζε-Κάλιαρι, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.15 Μπέρνλι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.30 Φράιμπουργκ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.35 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.15 Θέλτα-Μπέτις, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.35 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.00 Μπαρτσελόνα-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
18.30 Λίβερπουλ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.30 Σάλκε-Λειψία, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
18.30 Κίελο-Μπαρτσελόνα, EHF Champions League Χάντμπολ, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.45 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 CEV Champions League Χάντμπολ, Final 4, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.30 Λας Πάλμας-Αλαβές, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.30 Εκπομπή "Στο Ρυθμό των Ντέρμπι" Pregame LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.00 NASCAR Cup Series, Bristol Food City 500 LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Γιουβέντους-Τζένοα, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
23.45 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
NBA Playoffs

Δευτέρα 24.04.17
12.00 ATP 500 Βαρκελώνη, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
13.00 Σαμπντόρια-Κροτόνε, Serie A TIM, 33η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (23.04 16:00)
14.00 ATP 500 Βαρκελώνη, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.00 Κιέβο-Τορίνο, Serie A TIM, 33η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (23.04 16:00)
16.00 ATP 500 Βαρκελώνη, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 ATP 500 Βαρκελώνη, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 UEFA Youth League, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.00 Εκπομπή “Topspin” COSMOTE SPORT6HD
21.15 Στουτγκάρδη-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga 2, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Πεσκάρα-Ρόμα, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Έιμπαρ-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

 

Σχετικά Νέα
Δημοφιλέστερα Νέα
¶λλα Νέα
TELESAT
Αιγαίου Πελάγους 61, 133 41
¶νω Λιόσια

Αντιπρόσωπος
Κατάστημα

ΜΑΒΙΚΑΛ Α.Ε.
Παναγή Τσαλδάρη 12-14, 176 76
Καλλιθέα

Κατάστημα

SATECH
Βασ. Παύλου 89-91, 166 73
Βούλα

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Δίκτυο υποστήριξης OTE TV

HELLAS SAT Α.Ε.
Κηφισίας 99, 151 24
Μαρούσι

Πάροχος

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΑΕΒΕ
Λεωφόρος Κύμης 114, 15124
Μαρούσι

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Επίσημος διανομέας

IKUSI
Ποσειδώνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

TRONIX

Κατερίνη

Εισαγωγέας

ALPHA ltd
Δοϊράνης 138, 176 73
Καλλιθέα

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας

IDCOMS
Ποσειδώνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

EDISION
Φαρμακεΐκα, 570 01
Νέο Ρύσιο

Αντιπρόσωπος
Επίσημος διανομέας
Service

DAISAT
Α. Παπανδρέου & Παπανικολή, 152 33
Χαλάνδρι

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop

MSS ELECTRONICS (ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ)
A. Εμπειρικού 7, 713 06
Ηράκλειο

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

BESKAS ELECTRONICS
Ανεξαρτησίας 21, 164 51
Αργυρούπολη

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Επίσημος διανομέας

PROMAX HELLAS
Ποσειδωνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

ALPHA ltd
Κ. Καραμανλή 130, 542 48
Θεσσαλονίκη

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας

MSS ELECTRONICS (Γ. ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΕΠΕ)
Συγγρού 229, 171 21
Νέα Σμύρνη

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

TOP DIGITAL NETWORK
Πανεπιστημίου 56, 106 78
Αθήνα

Αντιπρόσωπος
Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

ΒΙΟΚΑΛ Α.Ε.
Πεντάλοφος, 54110
Πεντάλοφος

Βιομηχανία

ASTRASAT
Κων. Καραμανλή 35, 570 08
Ιωνία

Αντιπρόσωπος

KOSMOSAT
Νηρέως 1, 175 61
Παλαιό Φάληρο Αττικής

Εισαγωγέας
Επίσημος διανομέας

Σχετικοί σύνδεσμοι
ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΑ ΝΕΑ
img
Μπείτε στο κανάλι μας στο YouTube