Χρήστης:
Κωδικός:
Απομνημόνευση:
Ζωντανές Αθλητικές μεταδόσεις novasports - Eurosport - Fox Sports HD από 18 έως 30 Απριλίου 2017
Τελευταία Ενημέρωση: 18-04-2017, 17:13:04

Σας παρουσιάζουμε τις ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών novasports, FOX Sports HD και Eurosport, από 18 έως και τις 30 Απριλίου 2017.

 

 

 

 

 

 

 

18/04
12:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 CYCLING: Italy (Eurosport2)
15:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 CYCLING: Coupe de France, France (Eurosport2)
19:00 Volley League Πάμε Στοίχημα Play Offs/Θέσεις 1-4 3ος αγώνας Παμβοχαϊκός – Ολυμπιακός (Novasports 3HD)
19:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: (αγώνας εξ αναβολής) Μετς – Παρί Σ.Ζερμέν (Novasports 4HD)
19:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Ευρωλίγκα Play Offs 1oς αγώνας ΤΣΣΚΑ – Μπασκόνια (Novasports2HD)
20:55 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports 2HD)

19/04
02:00 NHL Post season, New York Rangers - Montreal Canadiens (FOX Sports HD)
12:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 CYCLING: Italy (Eurosport2)
15:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 CYCLING: Fleche Wallonne, Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 CYCLING: CYCLING: Tour of Croatia (Eurosport2)
17:00 Stoiximan.gr Basket League play offs 1ος αγώνας, ΠΑΟΚ – Λαύριο DHI (Novasports2HD)
17:45 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Volley League Πάμε Στοίχημα Play Offs/Θέσεις 1-4 3ος αγώνας Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ (Novasports 3HD)
19:00 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου, Εθνική Euro 2004 – Παναχαϊκή (Novasports1HD)
19:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα Play Offs 1oς αγώνας Ολυμπιακός – Αναντόλου Εφές (Novasports2HD)
21:00 MLB Regular Season, Chicago Cubs - Milwaukee Brewers (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Ευρωλίγκα Play Offs 1oς αγώνας Ρεάλ Μαδρίτης - Νταρουσάφακα (Novasports1HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
24:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

20/04
02:00 NHL Playoff Game 4, Toronto Maple Leafs - Washington Capitals (FOX Sports HD)
15:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 CYCLING: Italy (Eurosport2)
16:45 CYCLING: Tour of Croatia (Eurosport2)
18:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Volley League Πάμε Στοίχημα Play Offs/Θέσεις 1-4 4ος αγώνας (εάν χρειαστεί) Παμβοχαϊκός - Ολυμπιακός (Novasports3HD)
20:00 Ευρωλίγκα Play Offs 2oς αγώνας ΤΣΣΚΑ - Μπασκόνια (Novasports4HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα Play Offs 2oς αγώνας Παναθηναϊκός Superfoods - Φενερμπαχτσέ (Novasports2HD)
21:00 Premier League of Darts, Belfast (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
24:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

21/04
03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)
12:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport2)
12:45 NRL Broncos - Rabbitohs (FOX Sports HD)
13:00 FOOTBALL: UEFA Champions League Draw (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 FOOTBALL: UEFA Europa League Draw (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 CYCLING: Italy (Eurosport2)
16:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 CYCLING: Tour of Croatia (Eurosport2)
19:00 Volley League Πάμε Στοίχημα Play Offs/Θέσεις 1-4 4ος αγώνας (εάν χρειαστεί) Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ (Novasports 3HD)
19:00 Στο Φιλέ (Νοvasports1HD) *μόνο εάν έχει ολοκληρωθεί η ημιτελική σειρά
19:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:30 EQUESTRIANISM: in Antwerp, Belgium (Eurosport2)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Νανσί – Μαρσέιγ (Novasports 4HD)
22:00 Ευρωλίγκα Play Offs 2oς αγώνας Ρεάλ Μαδρίτης - Νταρουσάφακα (Novasports3HD)
22:30 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Ρίο Αβε – Αρούκα (Novasports 1HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
24:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

22/04
03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)
08:00 NRL, Panthers - Eels (FOX Sports HD)
12:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Βίκος Cola Elite NEON Cup 2017 προημιτελικά (Novasports1HD)
15:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 CYCLING: Tour of Croatia (Eurosport2)
17:00 Stoiximan.gr Basket League play offs 2ος αγώνας, Λαύριο DHI - ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Παρί ΣΖ - Μονπελιέ (Novasports1HD)
18:00 Πρωτάθλημα Βόλεϊ Α1 Γυναικών Τελικός (Novasports3HD)
19:15 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου Ημιτελικός Τσέλσι – Τότεναμ (Novasports2HD)
19:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB Regular Season, Cinncinati Reds - Chicago Cubs (FOX Sports HD)
20:00 FOOTBALL: Major League Soccer Philadelphia Union - Montreal Impact (Eurosport2)
20:15 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Εστορίλ – Σετούμπαλ (Novasports4HD)
21:00 Παίζουμε Ελλάδα (Νοvasports1HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Λιλ – Γκινγκάμπ (Novasports 3HD)
21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:30 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Σπόρτινγκ – Μπενφίκα (Novasports1HD)
23:00 MLB Regular Season, New York Mets - Washington Nationals (FOX Sports HD)
23:00 FOOTBALL: Major League Soccer Portland Timbers - Vancouver Whitecaps (Eurosport2)
24:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

23/04
03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)
09:00 NRL, Bulldogs - Tigers (FOX Sports HD)
09:00 Βίκος Cola Elite NEON Cup 2017, Ημιτελικός (Novasports1HD)
10:30 Βίκος Cola Elite NEON Cup 2017, Μικρός τελικός (Novasports1HD)
10:50 MARATHON: London Marathon, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 Βίκος Cola Elite NEON Cup 2017, Τελικός (Novasports1HD)
12:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 CYCLING: Tour of Croatia (Eurosport2)
15:15 CYCLING: Liege-Bastogne-Liege, Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport2)
17:00 Αγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου Ημιτελικός Άρσεναλ – Μάντσεστερ Σίτι (Novasports5HD)
17:30 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό και Βέροια – Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
18:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 MOTOCROSS: World Championship in Valkenswaard, Netherlands (Eurosport2)
19:00 Super League Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports2HD)
19:00 Super League ΑΟΚ - Πανιώνιος (Novasports3HD)
19:00 Super League Παναθηναϊκός - Ατρόμητος (Novasports4HD)
19:00 Super League Λεβαδειακός – ΑΕΚ (Novasports5HD)
19:00 Super League ΑΕΛ - Ξάνθη (Novasportsstories)
19:00 Super League (Novasports24HD)
19:00 Super League Πλατανιάς - ΠΑΟΚ (Novasportsextra1)
20:30 MLB Regular Season, Philadelphia Phillies - Atlanta Braves (FOX Sports HD)
20:45 FOOTBALL: Major League Soccer New York City FC - Orlando City SC (Eurosport2)
21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:15 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Λιόν – Μονακό (Novasports2HD)
22:15 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Πόρτο – Φεϊρένσε (Novasports3HD)
23:00 FOOTBALL: Major League Soccer Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders FC (Eurosport2)
24:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

24/04
03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)
15:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Volley League Πάμε Στοίχημα Play Offs/Θέσεις 1-4 5ος αγώνας (εάν χρειαστεί) (Νοvasports3HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
22:00 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Μορεϊρένσε – Ντεπορτίβο Τσάβες (Novasports2HD)
21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

25/04
03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)
12:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 CYCLING: Tour of Romandy (Eurosport2)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports1HD) * εάν η ημιτελική φάση ολοκληρωθεί 24/4
19:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 Eυρωλίγκα Play Offs 3ος αγώνας Φενερμπαχτσέ – Παναθηναϊκός Superfoods (Νοvasports2HD)
21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:45 Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Hμιτελικός: Γκλάντμπαχ – Φρανκφούρτη (Novasports1HD)
22:00 Eυρωλίγκα Play Offs 3ος αγώνας : Μπασκόνια – ΤΣΣΚΑ (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
24:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

26/04
03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)
12:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 CYCLING: Tour of Romandy (Eurosport2)
19:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Πόλο Ανδρών LEN Champions League: Μπρέσια – Ολυμπιακός (Novasports3HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 MLB Regular Season, Chicago White Sox - Kansas City Royals (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:15 Ευρωλίγκα Play Offs 3oς αγώνας Νταρουσάφακα – Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
21:45 Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Ημιτελικός : Μπάγερν – Ντόρτμουντ (Novasports1HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
24:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

27/04
03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)
12:45 NRL, Panthers - Broncos (FOX Sports HD)
15:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 CYCLING: Tour of Romandy (Eurosport2)
21:00 Premier League of Darts, Birmingham (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα Play Offs 4oς αγώνας (εάν χρειαστεί) (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα Play Offs 4oς αγώνας (εάν χρειαστεί) (Novasports1HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

28/04
03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)
12:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:45 NRL, Eels - Cowboys (FOX Sports HD)
15:00 FUTSAL: UEFA Futsal Cup Finals, Spain (Eurosport2)
16:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 CYCLING: Tour of Romandy (Eurosport2)
17:00 Πρωτάθλημα Βόλεϊ Α1 Γυναικών 3ος Τελικός (Novasports1HD)
18:00 Πόλο Γυναικών LEN Euro League Final Four/A’ Hμιτελικός Κίνεφ Κίρισι – Λα Σιρένα Ματάρο (Novasports4HD)
18:45 CYCLING: Tour of Yorkshire (Eurosport2)
19:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 1ος τελικός (Novasports5HD)
19:30 Πόλο Γυναικών LEN Euro League Final Four/B’ Hμιτελικός Σαμπαντέλ - Ολυμπιακός (Novasports4HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα Play Offs 4oς αγώνας (εάν χρειαστεί) (Novasports2HD)
21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 35η αγωνιστική (Novasports5HD)
22:30 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Σετούμπαλ – Γκιμαράες (Novasports1HD)
22:30 BEACH SOCCER: World Cup, Bahamas (Eurosport2)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
24:00 BEACH SOCCER: World Cup, Bahamas (Eurosport2)

29/04
03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)
11:30 SUPERBIKE: World Championship in Assen, Netherlands (Eurosport2)
12:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 SUPERBIKE: World Championship in Assen, Netherlands (Eurosport2)
15:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Monza, Italy (Eurosport2)
16:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Monza, Italy (Eurosport2)
16:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 Πόλο Γυναικών Len Euro League Final Four Μικρός Τελικός (Novasports4HD)
17:00 STOIXIMAN.GR Basket League Play Offs Θέσεις 3-6 1ος αγώνας (Novasports2HD)
17:00 CYCLING: Tour of Romandy (Eurosport2)
18:00 Πόλο Γυναικών Len Euro League Final Four Τελικός (Novasports4HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 35η αγωνιστική (Novasports2HD)
18:45 CYCLING: Tour of Yorkshire (Eurosport2)
19:00 STOIXIMAN.GR Basket League Play Offs Θέσεις 3-6 1ος αγώνας (Novasports1HD)
20:00 Πρωτάθλημα Μπάσκετ Α1 Γυναικών 1ος Τελικός (Novasports3HD)
21:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 35η αγωνιστική (Novasports2HD)
21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:30 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Ντεπορτίβο Τσάβες – Πόρτο (Novasports1HD)
23:00 MLB Regular Season, Boston Red Sox - Chicago Cubs (FOX Sports HD)
23:00 FOOTBALL: Major League Soccer, Orlando City SC - Colorado Rapids (Eurosport2)

30/04
03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)
09:00 NRL, Storm - Dragons (FOX Sports HD)
11:00 CAR RACING: ETC Cup in Monza, Italy (Eurosport2)
11:30 CAR RACING: ETC Cup in Monza, Italy (Eurosport2)
12:30 SUPERSPORT: World Championship in Assen, Netherlands (Eurosport2)
13:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Monza, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 CYCLING: Tour of Romandy (Eurosport2)
14:00 SUPERBIKE: World Championship in Assen, Netherlands (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Monza, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 FUTSAL: UEFA Futsal Cup Finals, Spain (Eurosport2)
17:30 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports1HD)
18:00 CYCLING: Tour of Yorkshire (Eurosport2)
19:00 Basketball Champions League Final Four Μικρός Τελικός (Novasports3HD)
19:00 Super League 30η αγωνιστική (Novasports2HD)
19:00 Super League 30η αγωνιστική (Novasports4HD)
19:00 Super League 30η αγωνιστική (Novasports5HD)
19:00 Super League 30η αγωνιστική (Novasports24HD)
19:00 Super League 30η αγωνιστική (NovasportsExtra1)
19:00 Super League 30η αγωνιστική (Novasportsstories)
20:00 MLB Regular Season, New York Yankees - Baltimore Orioles (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Basketball Champions League Final Four Τελικός (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 35η αγωνιστική (Novasports 2HD)
22:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)
23:00 MLB Regular Season, San Francisco Giants - San Diego Padres (FOX Sports HD)
24:00 BEACH SOCCER: World Cup, Bahamas (Eurosport2)

Σχετικά Νέα
Δημοφιλέστερα Νέα
Άλλα Νέα
TELESAT
Αιγαίου Πελάγους 61, 133 41
Άνω Λιόσια

Αντιπρόσωπος
Κατάστημα

ΜΑΒΙΚΑΛ Α.Ε.
Παναγή Τσαλδάρη 12-14, 176 76
Καλλιθέα

Κατάστημα

SATECH
Βασ. Παύλου 89-91, 166 73
Βούλα

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Δίκτυο υποστήριξης OTE TV

HELLAS SAT Α.Ε.
Κηφισίας 99, 151 24
Μαρούσι

Πάροχος

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΑΕΒΕ
Λεωφόρος Κύμης 114, 15124
Μαρούσι

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Επίσημος διανομέας

IKUSI
Ποσειδώνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

TRONIX

Κατερίνη

Εισαγωγέας

ALPHA ltd
Δοϊράνης 138, 176 73
Καλλιθέα

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας

IDCOMS
Ποσειδώνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

EDISION
Φαρμακεΐκα, 570 01
Νέο Ρύσιο

Αντιπρόσωπος
Επίσημος διανομέας
Service

DAISAT
Α. Παπανδρέου & Παπανικολή, 152 33
Χαλάνδρι

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop

MSS ELECTRONICS (ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ)
A. Εμπειρικού 7, 713 06
Ηράκλειο

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

BESKAS ELECTRONICS
Ανεξαρτησίας 21, 164 51
Αργυρούπολη

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Επίσημος διανομέας

PROMAX HELLAS
Ποσειδωνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

ALPHA ltd
Κ. Καραμανλή 130, 542 48
Θεσσαλονίκη

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας

MSS ELECTRONICS (Γ. ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΕΠΕ)
Συγγρού 229, 171 21
Νέα Σμύρνη

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

TOP DIGITAL NETWORK
Πανεπιστημίου 56, 106 78
Αθήνα

Αντιπρόσωπος
Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

ΒΙΟΚΑΛ Α.Ε.
Πεντάλοφος, 54110
Πεντάλοφος

Βιομηχανία

ASTRASAT
Κων. Καραμανλή 35, 570 08
Ιωνία

Αντιπρόσωπος

KOSMOSAT
Νηρέως 1, 175 61
Παλαιό Φάληρο Αττικής

Εισαγωγέας
Επίσημος διανομέας

Σχετικοί σύνδεσμοι
ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΑ ΝΕΑ
img
Μπείτε στο κανάλι μας στο YouTube