Χρήστης:
Κωδικός:
Απομνημόνευση:
Ζωντανές Αθλητικές μεταδόσεις novasports και Eurosport από 19 Φεβρουαρίου με 02 Μαρτίου 2014
Τελευταία Ενημέρωση: 18-02-2014, 16:14:02

Σας παρουσιάζουμε τις ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών novasports και Eurosport, από 19 Φεβρουαρίου έως και 02 Μαρτίου 2014.

 

 

 

 

 

 

 

Τετάρτη 19-02-14

15:00 Τουρνουά Τένις ATP Open 13: Μασσαλία (Novasports 4)

15:30 Ποδηλασία - Γύρος της Ανδαλουσίας: Ισπανία (Eurosport & Eurosport HD)

18:00 Ώρα 6 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Basket - Eurocup: Φάση των 32, Χιμίκ - Στράσμπουρ (Eurosport 2)

19:00 Eurocup: Πανιώνιος-Μπιλμπάο (Novasports 3)

20:40 Πάμε Σότσι!: Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες 2014 (Eurosport & Eurosport HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Basketball - Eurocup: Φάση των 32, Σάσαρι -Μπάμπεργκ (Eurosport 2)

21:45 UEFA Champions League: Μίλαν-Ατλέτικο Μ. (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:45 Ώρα για 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)


Πέμπτη 20-02-14

00:25 Πάμε Σότσι!: Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες 2014 (Eurosport & Eurosport HD)

00:45 Ώρα για 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

15:00 Τουρνουά Τένις ATP Open 13: Μασσαλία (Novasports 4)

15:30 Ποδηλασία - Γύρος της Ανδαλουσίας: 1η διαδρομή, Ισπανία (Eurosport & Eurosport HD)

18:00 Ώρα 6 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 UEFA Europa League: Ανζί-Γκενκ (Νovasports 7)

20:00 UEFA Europa League: Διναμό Κ.-Βαλένθια (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 UEFA Europa League: Γιουβέντους-Τράμπζονσπορ (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00 Europa League Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)

21:00 Pre Game Show ΠΑΟ-ΟΣΦΠ (Novasports 3)

21:00 Πάμε Σότσι!: Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες 2014 (Eurosport & Eurosport HD)

21:30 Ευρωλίγκα Top 16: Λαμποράλ Κούτσα-Μπαρτσελόνα (Novasports 7)

21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Novasports 3)

22:05 UEFA Europa League: Πόρτο-Αϊντραχτ Φρ. (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

22:05 UEFA Europa League: Σουόνσι-Νάπολι (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

23:30 Πάμε Σότσι!: Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες 2014 (Eurosport & Eurosport HD)

23:45 Super Euroleague (Novasports 3)

00:00 Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)


Παρασκευή 21-02-14

01:20 Ώρα για 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

02:30 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα: Ατλέτικο Ραφαέλα-Μπόκα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:00 Τουρνουά Τένις ATP Open 13: Μασσαλία A’ και Β’ Προημιτελικός (Novasports 4)

15:00 Ποδηλασία - Γύρος της Ανδαλουσίας: 2η διαδρομή, Ισπανία (Eurosport 2)

15:30 Ιππασία: Hong Kong Masters (Eurosport & Eurosport HD)

17:45 Ώρα 6 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Ευρωλίγκα Top 16: ΤΣΣΚΑ-Μακάμπι (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Τουρνουά Τένις ATP Open 13: Μασσαλία Γ’ και Δ’ Προημιτελικός (Novasports 4)

20:15 Ευρωλίγκα Top 16: Αναντολού Εφές-Φενερμπαχτσέ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:15 LEN Champions League: ΟΣΦΠ-Μπαρτσελονέτα (Novasports 3)

21:00 Πάμε Σότσι!: Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες 2014 (Eurosport & Eurosport HD)

21:15 Ευρωλίγκα Top 16: Μπάγερν Μ.-Λοκομοτίβ (Novasports 7)

21:30 Πυγμαχία: Αθλητικό πρόγραμμα (Eurosport & Eurosport HD)

21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ρεάλ Μ.-Ζαλγκίρις Κ. (Novasports 3)

23:30 Super Euroleague (Novasports 3)

23:30 Πάμε Σότσι!: Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες 2014 (Eurosport & Eurosport HD)

00:00 Ώρα για 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)


Σάββατο 22-02-14

12:00 Darts: 6 Nations Cup (Eurosport 2)

12:45 Ποδόσφαιρο – Μπουντεσλίγκα Γυναικών: Φρανκφούρτη - Βόλφσμπουργκ (Eurosport & Eurosport HD)

15:00 Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-Αστέρας Τρ. (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

15:00 Τουρνουά Τένις ATP Open 13: Μασσαλία A’ και Β’ Ημιτελικός (Novasports 4)

15:00 Ιππασία: Hong Kong Masters (Eurosport & Eurosport HD)

15:00 Ποδηλασία - Γύρος της Ανδαλουσίας: 3η διαδρομή, Ισπανία (Eurosport 2)

16:15 Ποδηλασία - Γύρος της Ανδαλουσίας: 3η διαδρομή, Ισπανία (Eurosport & Eurosport HD)

16:45 Πινγκ Πονγκ Super Series: Προημιτελικοί, Κατάρ (Eurosport 2)

17:00 Volley League ΟΠΑΠ: Αρης-Ολυμπιακός (Novasports 3)

17:00 Darts: 6 Nations Cup (Eurosport & Eurosport HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Απόλλων-Πανιώνιος (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: ΟΦΗ-Ολυμπιακός (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00 Volley League ΟΠΑΠ: ΑΕΚ-Φοίνικας Σύρου (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 Darts: 6 Nations Cup (Eurosport & Eurosport HD)

21:00 Πάμε Σότσι!: Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες 2014 (Eurosport & Eurosport HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα: Ναϊμέγκεν-Αϊντχόφεν (Novasports 3)

22:00 Αργεντίνικο πρωτάθλημα: Λανούς-Βελέζ (Novasports 4)

23:30 Πάμε Σότσι!: Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες 2014 (Eurosport & Eurosport HD)


Κυριακή 23-02-14

03:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Superbike: 1η κούρσα, Phillip Island / Αυστραλία (Eurosport & Eurosport HD)

04:15 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Supersport: Phillip Island / Αυστραλία (Eurosport & Eurosport HD)

05:45 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Superbike: 2η κούρσα, Phillip Island / Αυστραλία (Eurosport & Eurosport HD)

09:00 Ιππασία: Hong Kong Masters (Eurosport & Eurosport HD)

09:30 Ιππασία: Hong Kong Masters (Eurosport & Eurosport HD)

11:00 Πινγκ Πονγκ Super Series: Ημιτελικοί, Κατάρ (Eurosport 2)

13:00 Ποδόσφαιρο – Κλήρωση Euro 2016: Νίκαια, Γαλλία (Eurosport & Eurosport HD)

15:00 Super League ΟΠΑΠ: Παναθηναϊκός-Εργοτέλης (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

15:15 Τουρνουά Τένις ATP Open 13: Μασσαλία Tελικός (Novasports 4)

15:30 Ποδηλασία - Γύρος της Ανδαλουσίας: 4η διαδρομή, Ισπανία (Eurosport & Eurosport HD)

14:00 Darts: 6 Nations Cup (Eurosport 2)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Novasposrts 1 HD)

17:00 Darts 6 Nations Cup: Τελικοί (Eurosport & Eurosport HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Ατρόμητος-Skoda Ξάνθη (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πλατανιάς-Αρης (Νovasports 3)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-Βέροια (Νovasports 7)

19:00 Basket League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-Παναθηναϊκός (Νovasports 4)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Πανθρακικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 Αγώνες Αυτοκινήτων Nascar Sprint Cup Series: Daytona 500 (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00 Πινγκ Πονγκ Super Series: Τελικοί, Κατάρ (Eurosport 2)

21:00 Πάμε Σότσι!: Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες 2014 (Eurosport & Eurosport HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Βελγικό Πρωτάθλημα: Γκενκ-Μπέβερεν (Novasports 3)

23:15 Αργεντίνικο πρωτάθλημα: Μπόκα-Εστουντιάντες (Novasports 4)

23:30 Πάμε Σότσι!: Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες 2014 (Eurosport & Eurosport HD)


Δευτέρα 24-02-14

17:00 Basket League ΟΠΑΠ: Αρης-Απόλλων Π. (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Ώρα 6 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ Καλλονής-Παναιτωλικός (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:30 Ώρα για Μπάσκετ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23:30 Σνούκερ – Welsh Open!: 1η μέρα, Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport & Eurosport HD)


Τρίτη 25-02-14

18:00 Ώρα 6 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 UEFA Champions League: Ζενίτ-Ντόρτμουντ (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Στο Φιλέ (Novasports 3)

20:00 Pre Game Show ΟΣΦΠ-Μάντσεστερ Γιουν. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 UEFA Champions League: ΟΣΦΠ-Μάντσεστερ Γιουν. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

23:45 Champions Live! (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)


Τετάρτη 26-02-14

18:00 Ώρα 6 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 UEFA Champions League: Γαλατασαράι-Τσέλσι (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:45 Ώρα για 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)


Πέμπτη 27-02-14

00:45 Ώρα για 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Ώρα 6 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 UEFA Europa League (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00 UEFA Europa League (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 UEFA Europa League (Νovasports 3)

20:00 Europa League Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)

20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Αναντόλου Εφές-Μπαρτσελόνα (Novasports 7)

21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Αρμάνι Μιλάνο-ΠΑΟ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Λαμποράλ-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports 7)

22:05 UEFA Europa League (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

22:05 UEFA Europa League (Νovasports 3)

00:00 Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)


Παρασκευή 28-02-14

01:20 Ώρα για 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

16:30 Τουρνουά Τένις ATP 250: Βραζιλία A’ και Β’ Προημιτελικός (Novasports 4)

17:45 Ώρα 6 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Ευρωλίγκα Top 16: ΤΣΣΚΑ-Λοκομοτίβ Κ. (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Volley League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Αρης (Novasports 7)

21:00 Η Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:15 Ευρωλίγκα Top 16: Μπάγερν Μ.-Ζαλγκίρις (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ρεάλ Μ.-Παρτίζαν (Novasports 3)

23:00 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

00:00 Ώρα για 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 Τουρνουά Τένις ATP 250: Βραζιλία Γ’ και Δ’ Προημιτελικός (Novasports 4)


Σάββατο 01-03-14

15:00 Super League ΟΠΑΠ: Skoda Ξάνθη-Λεβαδειακός (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Basket League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Τρίκαλα (Novasports 3)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Βέροια-Απόλλων (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Τουρνουά Τένις ATP 250: Βραζιλία Α’ και Β’ Ημιτελικός (Novasports 4)

19:30 Volley League ΟΠΑΠ: Λαμία-Εθνικός Αλεξ. (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: Αρης-ΟΦΗ (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

00:10 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)


Κυριακή 02-03-14

09:00 Αγώνες Σκι Αντοχής: Σουηδία (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:00 Super League ΟΠΑΠ: Παναιτωλικός-Ατρόμητος (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Novasposrts 1 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-ΠΑΟΚ (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Αστέρας Τρ.-Πανθρακικός (Νovasports 3)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-ΑΕΛ Καλλονής (Νovasports 4)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Τουρνουά Τένις ATP 250: Βραζιλία Τελικός (Novasports 4)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

Σχετικά Νέα
Δημοφιλέστερα Νέα
Άλλα Νέα
TELESAT
Αιγαίου Πελάγους 61, 133 41
Άνω Λιόσια

Αντιπρόσωπος
Κατάστημα

ΜΑΒΙΚΑΛ Α.Ε.
Παναγή Τσαλδάρη 12-14, 176 76
Καλλιθέα

Κατάστημα

SATECH
Βασ. Παύλου 89-91, 166 73
Βούλα

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Δίκτυο υποστήριξης OTE TV

HELLAS SAT Α.Ε.
Κηφισίας 99, 151 24
Μαρούσι

Πάροχος

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΑΕΒΕ
Λεωφόρος Κύμης 114, 15124
Μαρούσι

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Επίσημος διανομέας

IKUSI
Ποσειδώνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

TRONIX

Κατερίνη

Εισαγωγέας

ALPHA ltd
Δοϊράνης 138, 176 73
Καλλιθέα

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας

IDCOMS
Ποσειδώνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

EDISION
Φαρμακεΐκα, 570 01
Νέο Ρύσιο

Αντιπρόσωπος
Επίσημος διανομέας
Service

DAISAT
Α. Παπανδρέου & Παπανικολή, 152 33
Χαλάνδρι

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop

MSS ELECTRONICS (ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ)
A. Εμπειρικού 7, 713 06
Ηράκλειο

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

BESKAS ELECTRONICS
Ανεξαρτησίας 21, 164 51
Αργυρούπολη

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Επίσημος διανομέας

PROMAX HELLAS
Ποσειδωνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

ALPHA ltd
Κ. Καραμανλή 130, 542 48
Θεσσαλονίκη

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας

MSS ELECTRONICS (Γ. ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΕΠΕ)
Συγγρού 229, 171 21
Νέα Σμύρνη

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

TOP DIGITAL NETWORK
Πανεπιστημίου 56, 106 78
Αθήνα

Αντιπρόσωπος
Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

ΒΙΟΚΑΛ Α.Ε.
Πεντάλοφος, 54110
Πεντάλοφος

Βιομηχανία

ASTRASAT
Κων. Καραμανλή 35, 570 08
Ιωνία

Αντιπρόσωπος

KOSMOSAT
Νηρέως 1, 175 61
Παλαιό Φάληρο Αττικής

Εισαγωγέας
Επίσημος διανομέας

Σχετικοί σύνδεσμοι
ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΑ ΝΕΑ
img
Μπείτε στο κανάλι μας στο YouTube