Χρήστης:
Κωδικός:
Απομνημόνευση:
Πρόγραμμα Nickelodeon Ιουλίου 2016
Τελευταία Ενημέρωση: 24-06-2016, 17:35:30

Ακολουθεί το πρόγραμμα του καναλιού Nickelodeon για τον Ιούλιο 2016.

 

 

 

 

 

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 01.07.2016

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Τα Μυστικά Της Φάρμας

7.40 Μπομπ Σφουγγαράκης

8.05 Go Diego Go

8.30 DRAKE & JOSH

8.55 ZACK & QUACK

9.20 PAW PATROL

9.45 Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του

10.10 Bubble Guppies

10.35 Little Charmers

11:00 PLANET SHEEN

11:30 Όπως Λέει η Τζίντζερ

11:55 Τα Ταξίδια των Thornberrys

12:20 Τα απίθανα μωρά

12:55 Μαγική Κιμωλία

13:20 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

13:45 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron

14:15 MY LITTLE PONY

14:45 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης

15:45 ΑΒΑΤΑΡ

16:15 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

16.45 RABBIDS INVASION

17.15 Teenage Mutant Ninja Turtles

17.45 SUPER 4

18:10 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:35 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

19.00 Το Ρομπότ και το Τέρας

19:30 THE THUNDERMANS

20.00 EVERY WITCH WAY

20.30 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 RABBIDS INVASION

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Μπομπ Σφουγγαράκης

ΣΑΒΒΑΤΟ 02.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Go Diego Go

7:40 Σούπερ Ζωάκια

8.00 PAW PATROL

8.15 THE NEW TELETUBIES

8.30 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

8:55 Σίμερ & Σάιν

9:20 MY LITTLE PONY

9:45 FRESH BEAT BAND OF SPIES

10:10 Winx Club

10:35 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

11:00 Το Ρομπότ και το Τέρας

11:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

11:55 RABBIDS INVASION

12:20 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

12:55 Μπομπ Σφουγγαράκης

13:20 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

13:45 Teenage Mutant Ninja Turtles

14:15 ΑΒΑΤΑΡ

14:45 Τέρατα κι Εξωγήινοι

15:15 MARATHON:100 THINGS TO DO BEFORE HIGH SCHOOL

16:45 RABBIDS INVASION

17:15 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

17:45 PLANET SHEEN

18:10 TAK AND THE POWER OF JUJU

18:35 HARVEY BEAKS

19.00 Δύο Φανταστικοί Γονείς

19:30 Μπαμπάς Στο Σπίτι

20.00 Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν

20.30 THE THUNDERMANS

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 Σάντζε και Κρεγκ

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Breadwinners

ΚΥΡΙΑΚΗ 03.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Go Diego Go

7:40 Σούπερ Ζωάκια

8.00 PAW PATROL

8.15 THE NEW TELETUBIES

8.30 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

8:55 Σίμερ & Σάιν

9:20 MY LITTLE PONY

9:45 FRESH BEAT BAND OF SPIES

10:10 Winx Club

10:35 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

11:00 Το Ρομπότ και το Τέρας

11:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

11:55 RABBIDS INVASION

12:20 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

12:55 Μπομπ Σφουγγαράκης

13:20 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

13:45 Teenage Mutant Ninja Turtles

14:15 ΑΒΑΤΑΡ

14:45 Τέρατα κι Εξωγήινοι

15:15 MARATHON:100 THINGS TO DO BEFORE HIGH SCHOOL

16:45 RABBIDS INVASION

17:15 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

17:45 PLANET SHEEN

18:10 TAK AND THE POWER OF JUJU

18:35 HARVEY BEAKS

19.00 Δύο Φανταστικοί Γονείς

19:30 Μπαμπάς Στο Σπίτι

20.00 Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν

20.30 THE THUNDERMANS

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 Σάντζε και Κρεγκ

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Breadwinners

ΔΕΥΤΕΡΑ 04.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Τα Μυστικά Της Φάρμας

7.40 Μπομπ Σφουγγαράκης

8.05 Go Diego Go

8.30 ΝΤΟΡΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

8.55 ZACK & QUACK

9.20 PAW PATROL

9.45 Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του

10.10 Bubble Guppies

10.35 Little Charmers

11:00 PLANET SHEEN

11:30 Όπως Λέει η Τζίντζερ

11:55 Τα Ταξίδια των Thornberrys

12:20 Τα απίθανα μωρά

12:55 Μαγική Κιμωλία

13:20 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

13:45 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron

14:15 MY LITTLE PONY

14:45 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης

15:45 ΑΒΑΤΑΡ

16:15 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

16.45 RABBIDS INVASION

17.15 Teenage Mutant Ninja Turtles

17.45 SUPER 4

18:10 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:35 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

19.00 Το Ρομπότ και το Τέρας

19:30 THE THUNDERMANS

20.00 EVERY WITCH WAY

20.30 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 RABBIDS INVASION

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Μπομπ Σφουγγαράκης

ΤΡΙΤΗ 05.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Τα Μυστικά Της Φάρμας

7.40 Μπομπ Σφουγγαράκης

8.05 Go Diego Go

8.30 ΝΤΟΡΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

8.55 ZACK & QUACK

9.20 PAW PATROL

9.45 Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του

10.10 Bubble Guppies

10.35 Little Charmers

11:00 PLANET SHEEN

11:30 Όπως Λέει η Τζίντζερ

11:55 Τα Ταξίδια των Thornberrys

12:20 Τα απίθανα μωρά

12:55 Μαγική Κιμωλία

13:20 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

13:45 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron

14:15 MY LITTLE PONY

14:45 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης

15:45 ΑΒΑΤΑΡ

16:15 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

16.45 RABBIDS INVASION

17.15 Teenage Mutant Ninja Turtles

17.45 SUPER 4

18:10 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:35 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

19.00 Το Ρομπότ και το Τέρας

19:30 THE THUNDERMANS

20.00 EVERY WITCH WAY

20.30 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 RABBIDS INVASION

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Μπομπ Σφουγγαράκης

ΤΕΤΑΡΤΗ 06.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Τα Μυστικά Της Φάρμας

7.40 Μπομπ Σφουγγαράκης

8.05 Go Diego Go

8.30 ΝΤΟΡΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

8.55 ZACK & QUACK

9.20 PAW PATROL

9.45 Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του

10.10 Bubble Guppies

10.35 Little Charmers

11:00 PLANET SHEEN

11:30 Όπως Λέει η Τζίντζερ

11:55 Τα Ταξίδια των Thornberrys

12:20 Τα απίθανα μωρά

12:55 Μαγική Κιμωλία

13:20 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

13:45 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron

14:15 MY LITTLE PONY

14:45 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης

15:45 ΑΒΑΤΑΡ

16:15 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

16.45 RABBIDS INVASION

17.15 Teenage Mutant Ninja Turtles

17.45 SUPER 4

18:10 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:35 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

19.00 Το Ρομπότ και το Τέρας

19:30 THE THUNDERMANS

20.00 EVERY WITCH WAY

20.30 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 RABBIDS INVASION

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Μπομπ Σφουγγαράκης

ΠΕΜΠΤΗ 07.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Τα Μυστικά Της Φάρμας

7.40 Μπομπ Σφουγγαράκης

8.05 Go Diego Go

8.30 ΝΤΟΡΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

8.55 ZACK & QUACK

9.20 PAW PATROL

9.45 Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του

10.10 Bubble Guppies

10.35 Little Charmers

11:00 PLANET SHEEN

11:30 Όπως Λέει η Τζίντζερ

11:55 Τα Ταξίδια των Thornberrys

12:20 Τα απίθανα μωρά

12:55 Μαγική Κιμωλία

13:20 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

13:45 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron

14:15 MY LITTLE PONY

14:45 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης

15:45 ΑΒΑΤΑΡ

16:15 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

16.45 RABBIDS INVASION

17.15 Teenage Mutant Ninja Turtles

17.45 SUPER 4

18:10 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:35 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

19.00 Το Ρομπότ και το Τέρας

19:30 THE THUNDERMANS

20.00 EVERY WITCH WAY

20.30 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 RABBIDS INVASION

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Μπομπ Σφουγγαράκης

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Τα Μυστικά Της Φάρμας

7.40 Μπομπ Σφουγγαράκης

8.05 Go Diego Go

8.30 ΝΤΟΡΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

8.55 ZACK & QUACK

9.20 PAW PATROL

9.45 Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του

10.10 Bubble Guppies

10.35 Little Charmers

11:00 PLANET SHEEN

11:30 Όπως Λέει η Τζίντζερ

11:55 Τα Ταξίδια των Thornberrys

12:20 Τα απίθανα μωρά

12:55 Μαγική Κιμωλία

13:20 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

13:45 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron

14:15 MY LITTLE PONY

14:45 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης

15:45 ΑΒΑΤΑΡ

16:15 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

16.45 RABBIDS INVASION

17.15 Teenage Mutant Ninja Turtles

17.45 SUPER 4

18:10 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18.35 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

19.00 Το Ρομπότ και το Τέρας

19:30 THE THUNDERMANS

20.00 EVERY WITCH WAY

20.30 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 RABBIDS INVASION

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Μπομπ Σφουγγαράκης

ΣΑΒΒΑΤΟ 09.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Go Diego Go

7:40 Σούπερ Ζωάκια

8:00 PAW PATROL

8:15 THE NEW TELETUBIES

8.30 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

8:55 Σίμερ & Σάιν

9:20 MY LITTLE PONY

9:45 FRESH BEAT BAND OF SPIES

10:10 Winx Club

10:35 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

11:00 Το Ρομπότ και το Τέρας

11:55 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

12:20 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

12:55 Μπομπ Σφουγγαράκης

13:20 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

13:45 Teenage Mutant Ninja Turtles

14:15 ΑΒΑΤΑΡ

14:45 Τέρατα κι Εξωγήινοι

15:15 MARATHON:Μπαμπάς Στο Σπίτι

16:45 RABBIDS INVASION

17:15 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

17:45 PLANET SHEEN

18:10 TAK AND THE POWER OF JUJU

18:35 HARVEY BEAKS

19.00 Δύο Φανταστικοί Γονείς

19:30 Μπαμπάς Στο Σπίτι

20.00 Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν

20.30 THE THUNDERMANS

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 Σάντζε και Κρεγκ

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Breadwinners

ΚΥΡΙΑΚΗ 10.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Go Diego Go

7:40 Σούπερ Ζωάκια

8:00 PAW PATROL

8:15 THE NEW TELETUBIES

8.30 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

8:55 Σίμερ & Σάιν

9:20 MY LITTLE PONY

9:45 FRESH BEAT BAND OF SPIES

10:10 Winx Club

10:35 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

11:00 Το Ρομπότ και το Τέρας

12:20 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

12:55 Μπομπ Σφουγγαράκης

13:20 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

13:45 Teenage Mutant Ninja Turtles

14:15 ΑΒΑΤΑΡ

14:45 Τέρατα κι Εξωγήινοι

15:15 MARATHON:Μπαμπάς Στο Σπίτι

16:45 RABBIDS INVASION

17:15 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

17:45 PLANET SHEEN

18:10 TAK AND THE POWER OF JUJU

18:35 HARVEY BEAKS

19.00 Δύο Φανταστικοί Γονείς

19:30 Μπαμπάς Στο Σπίτι

20.00 Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν

20.30 THE THUNDERMANS

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 Σάντζε και Κρεγκ

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Breadwinners

ΔΕΥΤΕΡΑ 11.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Τα Μυστικά Της Φάρμας

7:40 Μπομπ Σφουγγαράκης

8.05 Go Diego Go

8.30 ΝΤΟΡΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

8.55 ZACK & QUACK

9.20 PAW PATROL

9.45 Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του

10.10 Bubble Guppies

10.35 Little Charmers

11:00 PLANET SHEEN

11:30 Όπως Λέει η Τζίντζερ

11:55 Τα Ταξίδια των Thornberrys

12:20 Τα απίθανα μωρά

12:55 Μαγική Κιμωλία

13:20 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

13:45 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron

14:15 MY LITTLE PONY

14:45 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης

15:45 ΑΒΑΤΑΡ

16:15 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

16.45 RABBIDS INVASION

17.15 Teenage Mutant Ninja Turtles

17.45 SUPER 4

18:10 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:35 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

19.00 Το Ρομπότ και το Τέρας

19:30 THE THUNDERMANS

20.00 EVERY WITCH WAY

20.30 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 RABBIDS INVASION

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Μπομπ Σφουγγαράκης

ΤΡΙΤΗ 12.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Τα Μυστικά Της Φάρμας

7.40 Μπομπ Σφουγγαράκης

8.05 Go Diego Go

8.30 ΝΤΟΡΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

8.55 ZACK & QUACK

9.20 PAW PATROL

9.45 Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του

10.10 Bubble Guppies

10.35 Little Charmers

11:00 PLANET SHEEN

11:30 Όπως Λέει η Τζίντζερ

11:55 Τα Ταξίδια των Thornberrys

12:20 Τα απίθανα μωρά

12:55 Μαγική Κιμωλία

13:20 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

13:45 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron

14:15 MY LITTLE PONY

14:45 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης

15:45 ΑΒΑΤΑΡ

16:15 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

16.45 RABBIDS INVASION

17.15 Teenage Mutant Ninja Turtles

17.45 HARVEY BEAKS

18:10 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:35 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

19.00 Το Ρομπότ και το Τέρας

19:30 THE THUNDERMANS

20:00 EVERY WITCH WAY

20:30 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 RABBIDS INVASION

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Μπομπ Σφουγγαράκης

ΤΕΤΑΡΤΗ 13.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Τα Μυστικά Της Φάρμας

7.40 Μπομπ Σφουγγαράκης

8.05 Go Diego Go

8.30 ΝΤΟΡΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

8.55 ZACK & QUACK

9.20 PAW PATROL

9.45 Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του

10.10 Bubble Guppies

10.35 Little Charmers

11:00 PLANET SHEEN

11:30 Όπως Λέει η Τζίντζερ

11:55 Τα Ταξίδια των Thornberrys

12:20 Τα απίθανα μωρά

12:55 Μαγική Κιμωλία

13:20 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

13:45 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron

14:15 MY LITTLE PONY

14:45 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης

15:45 ΑΒΑΤΑΡ

16:15 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

16.45 RABBIDS INVASION

17.15 Teenage Mutant Ninja Turtles

17.45 HARVEY BEAKS

18:10 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:35 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

19.00 Το Ρομπότ και το Τέρας

19:30 THE THUNDERMANS

20.00 EVERY WITCH WAY

20:30 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 RABBIDS INVASION

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Μπομπ Σφουγγαράκης

ΠΕΜΠΤΗ 14.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Τα Μυστικά Της Φάρμας

7.40 Μπομπ Σφουγγαράκης

8.05 Go Diego Go

8.30 ΝΤΟΡΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

8.55 ZACK & QUACK

9.20 PAW PATROL

9.45 Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του

10.10 Bubble Guppies

10.35 Little Charmers

11:00 PLANET SHEEN

11:30 Όπως Λέει η Τζίντζερ

11:55 Τα Ταξίδια των Thornberrys

12:20 Τα απίθανα μωρά

12:55 Μαγική Κιμωλία

13:20 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

13:45 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron

14:15 MY LITTLE PONY

14:45 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης

15:45 ΑΒΑΤΑΡ

16:15 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

16.45 RABBIDS INVASION

17.15 Teenage Mutant Ninja Turtles

17.45 HARVEY BEAKS

18:10 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:35 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

19.00 Το Ρομπότ και το Τέρας

19:30 THE THUNDERMANS

20.00 EVERY WITCH WAY

20.30 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 RABBIDS INVASION

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Μπομπ Σφουγγαράκης

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Τα Μυστικά Της Φάρμας

7.40 Μπομπ Σφουγγαράκης

8.05 Go Diego Go

8.30 ΝΤΟΡΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

8.55 ZACK & QUACK

9.20 PAW PATROL

9.45 Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του

10.10 Bubble Guppies

10.35 Little Charmers

11:00 PLANET SHEEN

11:30 Όπως Λέει η Τζίντζερ

11:55 Τα Ταξίδια των Thornberrys

12:20 Τα απίθανα μωρά

12:55 Μαγική Κιμωλία

13:20 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

13:45 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron

14:15 MY LITTLE PONY

14:45 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης

15:45 ΑΒΑΤΑΡ

16:15 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

16.45 RABBIDS INVASION

17.15 Teenage Mutant Ninja Turtles

17.45 HARVEY BEAKS

18:10 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:35 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

19.00 Το Ρομπότ και το Τέρας

19:30 THE THUNDERMANS

20.00 EVERY WITCH WAY

20.30 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 RABBIDS INVASION

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Μπομπ Σφουγγαράκης

ΣΑΒΒΑΤΟ 16.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Go Diego Go

7:40 Σούπερ Ζωάκια

8:00 PAW PATROL

8:15 THE NEW TELETUBIES

8.30 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

8:55 Σίμερ & Σάιν

9:20 MY LITTLE PONY

9:45 FRESH BEAT BAND OF SPIES

10:10 Winx Club

10:35 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

11:00 Το Ρομπότ και το Τέρας

11:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

11:55 RABBIDS INVASION

12:20 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

12:55 Μπομπ Σφουγγαράκης

13:20 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

13:45 Teenage Mutant Ninja Turtles

14:15 ΑΒΑΤΑΡ

14:45 Τέρατα κι Εξωγήινοι

15:15 MARATHON:EL TIGER

16:45 RABBIDS INVASION

17:15 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

17:45 PLANET SHEEN

18:10 TAK AND THE POWER OF JUJU

18:35 HARVEY BEAKS

19.00 Δύο Φανταστικοί Γονείς

19:30 Μπαμπάς Στο Σπίτι

20.00 Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν

20.30 THE THUNDERMANS

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 Σάντζε και Κρεγκ

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Breadwinners

ΚΥΡΙΑΚΗ 17.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

4:20 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Go Diego Go

7:40 Σούπερ Ζωάκια

8:00 PAW PATROL

8:15 THE NEW TELETUBIES

8.30 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

8:55 Σίμερ & Σάιν

9:20 MY LITTLE PONY

9:45 FRESH BEAT BAND OF SPIES

10:10 Winx Club

10:35 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

11:00 Το Ρομπότ και το Τέρας

11:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

11:55 RABBIDS INVASION

12:20 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

12:55 Μπομπ Σφουγγαράκης

13:20 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

13:45 Teenage Mutant Ninja Turtles

14:15 ΑΒΑΤΑΡ

14:45 Τέρατα κι Εξωγήινοι

15:15 MARATHON:EL TIGER

16:45 RABBIDS INVASION

17:15 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

17:45 PLANET SHEEN

18:10 TAK AND THE POWER OF JUJU

18:35 HARVEY BEAKS

19.00 Δύο Φανταστικοί Γονείς

19:30 Μπαμπάς Στο Σπίτι

20.00 Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν

20.30 THE THUNDERMANS

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 Σάντζε και Κρεγκ

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Breadwinners

ΔΕΥΤΕΡΑ 18.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Τα Μυστικά Της Φάρμας

7.40 Μπομπ Σφουγγαράκης

8.05 Go Diego Go

8.30 ΝΤΟΡΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

8.55 ZACK & QUACK

9.20 PAW PATROL

9.45 Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του

10.10 Bubble Guppies

10.35 Little Charmers

11:00 PLANET SHEEN

11:30 Όπως Λέει η Τζίντζερ

11:55 Τα Ταξίδια των Thornberrys

12:20 Τα απίθανα μωρά

12:55 Μαγική Κιμωλία

13:20 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

13:45 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron

14:15 MY LITTLE PONY

14:45 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης

15:45 ΑΒΑΤΑΡ

16:15 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

16.45 RABBIDS INVASION

17.15 Teenage Mutant Ninja Turtles

17.45 HARVEY BEAKS

18:10 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:35 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

19.00 Το Ρομπότ και το Τέρας

19:30 THE THUNDERMANS

20.00 EVERY WITCH WAY

20.30 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 RABBIDS INVASION

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Μπομπ Σφουγγαράκης

ΤΡΙΤΗ 19.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Τα Μυστικά Της Φάρμας

7.40 Μπομπ Σφουγγαράκης

8.05 Go Diego Go

8.30 ΝΤΟΡΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

8.55 ZACK & QUACK

9.20 PAW PATROL

9.45 Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του

10.10 Bubble Guppies

10.35 Little Charmers

11:00 PLANET SHEEN

11:30 Όπως Λέει η Τζίντζερ

11:55 Τα Ταξίδια των Thornberrys

12:20 Τα απίθανα μωρά

12:55 Μαγική Κιμωλία

13:20 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

13:45 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron

14:15 MY LITTLE PONY

14:45 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης

15:45 ΑΒΑΤΑΡ

16:15 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

16.45 RABBIDS INVASION

17.15 Teenage Mutant Ninja Turtles

17.45 HARVEY BEAKS

18:10 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:35 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

19.00 Το Ρομπότ και το Τέρας

19:30 THE THUNDERMANS

20.00 EVERY WITCH WAY

20.30 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 RABBIDS INVASION

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Μπομπ Σφουγγαράκης

ΤΕΤΑΡΤΗ 20.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Τα Μυστικά Της Φάρμας

7.40 Μπομπ Σφουγγαράκης

8.05 Go Diego Go

8.30 ΝΤΟΡΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

8.55 ZACK & QUACK

9.20 PAW PATROL

9.45 Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του

10.10 Bubble Guppies

10.35 Little Charmers

11:00 PLANET SHEEN

11:30 Όπως Λέει η Τζίντζερ

11:55 Τα Ταξίδια των Thornberrys

12:20 Τα απίθανα μωρά

12:55 Μαγική Κιμωλία

13:20 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

13:45 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron

14:15 MY LITTLE PONY

14:45 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης

15:45 ΑΒΑΤΑΡ

16:15 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

16.45 RABBIDS INVASION

17.15 Teenage Mutant Ninja Turtles

17.45 HARVEY BEAKS

18:10 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:35 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

19.00 Το Ρομπότ και το Τέρας

19:30 THE THUNDERMANS

20.00 EVERY WITCH WAY

20.30 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 RABBIDS INVASION

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Μπομπ Σφουγγαράκης

ΠΕΜΠΤΗ 21.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Τα Μυστικά Της Φάρμας

7.40 Μπομπ Σφουγγαράκης

8.05 Go Diego Go

8.30 ΝΤΟΡΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

8.55 ZACK & QUACK

9.20 PAW PATROL

9.45 Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του

10.10 Bubble Guppies

10.35 Little Charmers

11:00 PLANET SHEEN

11:30 Όπως Λέει η Τζίντζερ

11:55 Τα Ταξίδια των Thornberrys

12:20 Τα απίθανα μωρά

12:55 Μαγική Κιμωλία

13:20 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

13:45 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron

14:15 MY LITTLE PONY

14:45 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης

15:45 ΑΒΑΤΑΡ

16:15 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

16.45 RABBIDS INVASION

17.15 Teenage Mutant Ninja Turtles

17.45 HARVEY BEAKS

18:10 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:35 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

19.00 Το Ρομπότ και το Τέρας

19:30 THE THUNDERMANS

20.00 EVERY WITCH WAY

20.30 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 RABBIDS INVASION

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Μπομπ Σφουγγαράκης

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Τα Μυστικά Της Φάρμας

7.40 Μπομπ Σφουγγαράκης

8.05 Go Diego Go

8.30 ΝΤΟΡΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

8.55 ZACK & QUACK

9.20 PAW PATROL

9.45 Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του

10.10 Bubble Guppies

10.35 Little Charmers

11:00 PLANET SHEEN

11:30 Όπως Λέει η Τζίντζερ

11:55 Τα Ταξίδια των Thornberrys

12:20 Τα απίθανα μωρά

12:55 Μαγική Κιμωλία

13:20 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

13:45 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron

14:15 MY LITTLE PONY

14:45 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης

15:45 ΑΒΑΤΑΡ

16:15 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

16.45 RABBIDS INVASION

17.15 Teenage Mutant Ninja Turtles

17.45 HARVEY BEAKS

18:10 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:35 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

19.00 Το Ρομπότ και το Τέρας

19:30 THE THUNDERMANS

20.00 EVERY WITCH WAY

20.30 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 RABBIDS INVASION

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Μπομπ Σφουγγαράκης

ΣΑΒΒΑΤΟ 23.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Go Diego Go

7:40 Σούπερ Ζωάκια

8:00 PAW PATROL

8:15 THE NEW TELETUBIES

8.30 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

8:55 Σίμερ & Σάιν

9:20 MY LITTLE PONY

9:45 FRESH BEAT BAND OF SPIES

10:10 Winx Club

10:35 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

11:00 Το Ρομπότ και το Τέρας

11:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

11:55 RABBIDS INVASION

12:20 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

12:55 Μπομπ Σφουγγαράκης

13:20 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

13:45 Teenage Mutant Ninja Turtles

14:15 ΑΒΑΤΑΡ

14:45 Τέρατα κι Εξωγήινοι

15:15 MARATHON:EVERY WITCH WAY

16:15 RABBIDS INVASION

17:15 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

17:45 PLANET SHEEN

18:10 TAK AND THE POWER OF JUJU

18:35 HARVEY BEAKS

19.00 Δύο Φανταστικοί Γονείς

19:30 Μπαμπάς Στο Σπίτι

20.00 Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν

20.30 THE THUNDERMANS

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 Σάντζε και Κρεγκ

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Breadwinners

ΚΥΡΙΑΚΗ 24.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

4:20 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Go Diego Go

7:40 Σούπερ Ζωάκια

8:00 PAW PATROL

8:15 THE NEW TELETUBIES

8.30 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

8:55 Σίμερ & Σάιν

9:20 MY LITTLE PONY

9:45 FRESH BEAT BAND OF SPIES

10:10 Winx Club

10:35 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

11:00 Το Ρομπότ και το Τέρας

11:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

11:55 RABBIDS INVASION

12:20 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

12:55 Μπομπ Σφουγγαράκης

13:20 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

13:45 Teenage Mutant Ninja Turtles

14:15 ΑΒΑΤΑΡ

14:45 Τέρατα κι Εξωγήινοι

15:15 MARATHON:EVERY WITCH WAY

16:45 RABBIDS INVASION

17:15 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

17:45 PLANET SHEEN

18:10 TAK AND THE POWER OF JUJU

18:35 HARVEY BEAKS

19.00 Δύο Φανταστικοί Γονείς

19:30 Μπαμπάς Στο Σπίτι

20.00 Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν

20.30 THE THUNDERMANS

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 Σάντζε και Κρεγκ

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Breadwinners

ΔΕΥΤΕΡΑ 25.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Τα Μυστικά Της Φάρμας

7.40 Μπομπ Σφουγγαράκης

8.05 Go Diego Go

8.30 ΝΤΟΡΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

8.55 ZACK & QUACK

9.20 PAW PATROL

9.45 Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του

10.10 Bubble Guppies

10.35 Little Charmers

11:00 PLANET SHEEN

11:30 Όπως Λέει η Τζίντζερ

11:55 Τα Ταξίδια των Thornberrys

12:20 Τα απίθανα μωρά

12:55 Μαγική Κιμωλία

13:20 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

13:45 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron

14:15 MY LITTLE PONY

14:45 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης

15:45 ΑΒΑΤΑΡ

16:15 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

16.45 RABBIDS INVASION

17.15 Teenage Mutant Ninja Turtles

17.45 HARVEY BEAKS

18:10 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:35 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

19.00 Το Ρομπότ και το Τέρας

19:30 THE THUNDERMANS

20.00 EVERY WITCH WAY

20.30 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 RABBIDS INVASION

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Μπομπ Σφουγγαράκης

ΤΡΙΤΗ 26.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Τα Μυστικά Της Φάρμας

7.40 Μπομπ Σφουγγαράκης

8.05 Go Diego Go

8.30 ΝΤΟΡΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

8.55 ZACK & QUACK

9.20 PAW PATROL

9.45 Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του

10.10 Bubble Guppies

10.35 Little Charmers

11:00 PLANET SHEEN

11:30 Όπως Λέει η Τζίντζερ

11:55 Τα Ταξίδια των Thornberrys

12:20 Τα απίθανα μωρά

12:55 Μαγική Κιμωλία

13:20 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

13:45 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron

14:15 MY LITTLE PONY

14:45 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης

15:45 ΑΒΑΤΑΡ

16:15 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

16.45 RABBIDS INVASION

17.15 Teenage Mutant Ninja Turtles

17.45 HARVEY BEAKS

18:10 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:35 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

19.00 Το Ρομπότ και το Τέρας

19:30 THE THUNDERMANS

20.00 EVERY WITCH WAY

20.30 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 RABBIDS INVASION

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Μπομπ Σφουγγαράκης

ΤΕΤΑΡΤΗ 27.05.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Τα Μυστικά Της Φάρμας

7.40 Μπομπ Σφουγγαράκης

8.05 Go Diego Go

8.30 ΝΤΟΡΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

8.55 ZACK & QUACK

9.20 PAW PATROL

9.45 Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του

10.10 Bubble Guppies

10.35 Little Charmers

11:00 PLANET SHEEN

11:30 Όπως Λέει η Τζίντζερ

11:55 Τα Ταξίδια των Thornberrys

12:20 Τα απίθανα μωρά

12:55 Μαγική Κιμωλία

13:20 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

13:45 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron

14:15 MY LITTLE PONY

14:45 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης

15:45 ΑΒΑΤΑΡ

16:15 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

16.45 RABBIDS INVASION

17.15 Teenage Mutant Ninja Turtles

17.45 Τέρατα κι Εξωγήινοι

18:10 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:35 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

19.00 Το Ρομπότ και το Τέρας

19:30 THE THUNDERMANS

20.00 EVERY WITCH WAY

20.30 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 RABBIDS INVASION

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Μπομπ Σφουγγαράκης

ΠΕΜΠΤΗ 28.05.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Τα Μυστικά Της Φάρμας

7.40 Μπομπ Σφουγγαράκης

8.05 Go Diego Go

8.30 ΝΤΟΡΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

8.55 ZACK & QUACK

9.20 PAW PATROL

9.45 Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του

10.10 Bubble Guppies

10.35 Little Charmers

11:00 PLANET SHEEN

11:30 Όπως Λέει η Τζίντζερ

11:55 Τα Ταξίδια των Thornberrys

12:20 Τα απίθανα μωρά

12:55 Μαγική Κιμωλία

13:20 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

13:45 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron

14:15 MY LITTLE PONY

14:45 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης

15:45 ΑΒΑΤΑΡ

16:15 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

16.45 RABBIDS INVASION

17.15 Teenage Mutant Ninja Turtles

17.45 HARVEY BEAKS

18:10 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:35 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

19.00 Το Ρομπότ και το Τέρας

19:30 THE THUNDERMANS

20.00 EVERY WITCH WAY

20.30 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 RABBIDS INVASION

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Μπομπ Σφουγγαράκης

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Τα Μυστικά Της Φάρμας

7.40 Μπομπ Σφουγγαράκης

8.05 Go Diego Go

8.30 ΝΤΟΡΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

8.55 ZACK & QUACK

9.20 PAW PATROL

9.45 Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του

10.10 Bubble Guppies

10.35 Little Charmers

11:00 PLANET SHEEN

11:30 Όπως Λέει η Τζίντζερ

11:55 Τα Ταξίδια των Thornberrys

12:20 Τα απίθανα μωρά

12:55 Μαγική Κιμωλία

13:20 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

13:45 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron

14:15 MY LITTLE PONY

14:45 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης

15:45 ΑΒΑΤΑΡ

16:15 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

16.45 RABBIDS INVASION

17.15 Teenage Mutant Ninja Turtles

17.45 HARVEY BEAKS

18:10 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:35 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

19.00 Το Ρομπότ και το Τέρας

19:30 THE THUNDERMANS

20.00 EVERY WITCH WAY

20.30 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 RABBIDS INVASION

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Μπομπ Σφουγγαράκης

ΣΑΒΒΑΤΟ 30.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Go Diego Go

7:40 Σούπερ Ζωάκια

8:00 PAW PATROL

8:15 THE NEW TELETUBIES

8.30 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

8:55 Σίμερ & Σάιν

9:20 MY LITTLE PONY

9:45 FRESH BEAT BAND OF SPIES

10:10 Winx Club

10:35 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

11:00 Το Ρομπότ και το Τέρας

11:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

11:55 RABBIDS INVASION

12:20 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

12:55 Μπομπ Σφουγγαράκης

13:20 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

13:45 Teenage Mutant Ninja Turtles

14:15 ΑΒΑΤΑΡ

14:45 Τέρατα κι Εξωγήινοι

15:15 MARATHON:Μπομπ Σφουγγαράκης

16:15 RABBIDS INVASION

17:15 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

17:45 PLANET SHEEN

18:10 TAK AND THE POWER OF JUJU

18:35 HARVEY BEAKS

19.00 Δύο Φανταστικοί Γονείς

19:30 Μπαμπάς Στο Σπίτι

20.00 Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν

20.30 THE THUNDERMANS

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 Σάντζε και Κρεγκ

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Breadwinners

ΚΥΡΙΑΚΗ 31.07.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

4:20 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

6:00 DRAKE & JOSH

6:50 Big Time Rush

7.15 Go Diego Go

7:40 Σούπερ Ζωάκια

8:00 PAW PATROL

8:15 THE NEW TELETUBIES

8.30 DORA AND FRIENDS:INTO THE CITY

8:55 Σίμερ & Σάιν

9:20 MY LITTLE PONY

9:45 FRESH BEAT BAND OF SPIES

10:10 Winx Club

10:35 ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

11:00 Το Ρομπότ και το Τέρας

11:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

11:55 RABBIDS INVASION

12:20 Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

12:55 Μπομπ Σφουγγαράκης

13:20 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

13:45 Teenage Mutant Ninja Turtles

14:15 ΑΒΑΤΑΡ

14:45 Τέρατα κι Εξωγήινοι

15:15 MARATHON:Μπομπ Σφουγγαράκης

16:45 RABBIDS INVASION

17:15 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

17:45 PLANET SHEEN

18:10 TAK AND THE POWER OF JUJU

18:35 HARVEY BEAKS

19.00 Δύο Φανταστικοί Γονείς

19:30 Μπαμπάς Στο Σπίτι

20.00 Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν

20.30 THE THUNDERMANS

21:00 TALIA IN THE KITCEN

21.30 Winx Club

22.00 Teenage Mutant Ninja Turtles

22.30 Σάντζε και Κρεγκ

23.00 Άβαταρ: Ο θρύλος της Κόρρα

23.30 Breadwinners

ΔΕΥΤΕΡΑ 01.08.2016

0:00 DRAKE & JOSH

1:00 Big Time Rush

1:25 VICTORIOUS

1:50 I CARLY

2:15 ΟΙ "ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ

3:05 THE THUNDERMANS

3:55 SUPAH NINJA

4:45 TRUE JACKSON

5:35 THE TROOP

Σχετικά Νέα
Δημοφιλέστερα Νέα
Άλλα Νέα
TELESAT
Αιγαίου Πελάγους 61, 133 41
Άνω Λιόσια

Αντιπρόσωπος
Κατάστημα

ΜΑΒΙΚΑΛ Α.Ε.
Παναγή Τσαλδάρη 12-14, 176 76
Καλλιθέα

Κατάστημα

SATECH
Βασ. Παύλου 89-91, 166 73
Βούλα

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Δίκτυο υποστήριξης OTE TV

HELLAS SAT Α.Ε.
Κηφισίας 99, 151 24
Μαρούσι

Πάροχος

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΑΕΒΕ
Λεωφόρος Κύμης 114, 15124
Μαρούσι

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Επίσημος διανομέας

IKUSI
Ποσειδώνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

TRONIX

Κατερίνη

Εισαγωγέας

ALPHA ltd
Δοϊράνης 138, 176 73
Καλλιθέα

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας

IDCOMS
Ποσειδώνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

EDISION
Φαρμακεΐκα, 570 01
Νέο Ρύσιο

Αντιπρόσωπος
Επίσημος διανομέας
Service

DAISAT
Α. Παπανδρέου & Παπανικολή, 152 33
Χαλάνδρι

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop

MSS ELECTRONICS (ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ)
A. Εμπειρικού 7, 713 06
Ηράκλειο

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

BESKAS ELECTRONICS
Ανεξαρτησίας 21, 164 51
Αργυρούπολη

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Επίσημος διανομέας

PROMAX HELLAS
Ποσειδωνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

ALPHA ltd
Κ. Καραμανλή 130, 542 48
Θεσσαλονίκη

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας

MSS ELECTRONICS (Γ. ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΕΠΕ)
Συγγρού 229, 171 21
Νέα Σμύρνη

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

TOP DIGITAL NETWORK
Πανεπιστημίου 56, 106 78
Αθήνα

Αντιπρόσωπος
Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

ΒΙΟΚΑΛ Α.Ε.
Πεντάλοφος, 54110
Πεντάλοφος

Βιομηχανία

ASTRASAT
Κων. Καραμανλή 35, 570 08
Ιωνία

Αντιπρόσωπος

KOSMOSAT
Νηρέως 1, 175 61
Παλαιό Φάληρο Αττικής

Εισαγωγέας
Επίσημος διανομέας

Σχετικοί σύνδεσμοι
ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΑ ΝΕΑ
img
Μπείτε στο κανάλι μας στο YouTube