Χρήστης:
Κωδικός:
Απομνημόνευση:
ΟΤΕ Sport Highlights 30 Οκτωβρίου με 03 Νοεμβρίου 2014
Τελευταία Ενημέρωση: 30-10-2014, 17:00:25

Ακολουθούν τα Highlights των καναλιών ΟΤΕ Sport από 30 Οκτωβρίου έως και 03 Νοεμβρίου 2014.

 

 

 

 

 

 

 

 

Πέμπτη 30.10.14
01.15 Εστουντιάντες-Ρίβερ Πλέιτ, Copa Sudamericana, Προημιτελική Φάση, 1ος αγώνας LIVE OTE sport4
01.30 Miami Heat-Washington Wizards, NBA Regular Season LIVE OTE sport3HD
02.00 Φλαμένγκο-Ατλέτικο Μινέιρο, Copa do Brasil, Ημιτελική Φάση, 1ος αγώνας LIVE OTE sport5
03.30 Ατλέτικο Νασιονάλ-Σέζαρ Βαγιέχο, Copa Sudamericana, Προημιτελική Φάση, 1ος αγώνας LIVE OTE sport4
11.30 ATP World Tour Masters 1000 Παρίσι, Φάση των 16 LIVE OTE sport3HD
14.00 Παλέρμο-Κιέβο, Serie A 9η αγωνιστική REC OTE sport2HD (29.10 21:45)
15.00 Κασσιόπη-Απόλλων 1926, Κύπελλο Ελλάδας, ΒΆ Φάση 2η αγωνιστική LIVE OTE sport4
15.00 Ερμιονίδα-Απόλλων Σμύρνης, Κύπελλο Ελλάδας, ΒΆ Φάση 2η αγωνιστική LIVE OTE sport5
16.00 Μαγδεμβούργο-Λεβερκούζεν, DFB-Pokal 2ος γύρος REC OTE sport2HD (29.10 20:00)
17.15 Νίκη Βόλου-Ζάκυνθος, Κύπελλο Ελλάδας, ΒΆ Φάση 2η αγωνιστική LIVE OTE sport4
18.00 Τορίνο-Πάρμα, Serie A 9η αγωνιστική REC OTE sport2HD (29.10 21:45)
19.30 Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός, Κύπελλο Ελλάδας, ΒΆ Φάση 2η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD
19.30 ΟΦΗ-Skoda Ξάνθη, Κύπελλο Ελλάδας, ΒΆ Φάση 2η αγωνιστική LIVE OTE sport4
19.30 Ελλάδα-Κύπρος, Προκριματικά Euro 2018 Handball LIVE OTE sport5
22.00 Αταλάντα-Νάπολι, Serie A 9η αγωνιστική REC OTE sport2HD (29.10 21:45)
21.45 Βερόνα-Λάτσιο, Serie A 9η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

Παρασκευή 31.10.14
00.15 Σάο Πάολο-Έμελεκ, Copa Sudamericana, Προημιτελική Φάση, 1ος αγώνας LIVE OTE sport4
02.00 Minnesota Timberwolves-Detroit Pistons, NBA Regular Season LIVE OTE sport3HD
02.30 Μπόκα Τζούνιορς-Σέρο Πορτένιο, Copa Sudamericana, Προημιτελική Φάση, 1ος αγώνας LIVE OTE sport4
15.00 ATP World Tour Masters 1000 Παρίσι, Προημιτελικά LIVE OTE sport3HD
16.50 Φόρμουλα 1 ΗΠΑ, Όστιν, 1ες ελεύθερες δοκιμές LIVE OTE sport2HD
17.00 ATP World Tour Masters 1000 Παρίσι, Προημιτελικά LIVE OTE sport3HD
19.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Ίνγκολσταντ, Bundesliga 2 12η αγωνιστική LIVE OTE sport5
20.30 ATP World Tour Masters 1000 Παρίσι, Προημιτελικά LIVE OTE sport3HD
20.30 Λάρισα-Πιερικός, Football League 4η αγωνιστική LIVE OTE sport4
20.50 Φόρμουλα 1 ΗΠΑ, Όστιν, 2ες ελεύθερες δοκιμές LIVE OTE sport2HD
21.30 Σάλκε-¶ουγκσμπουργκ, Bundesliga 10η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD
21.45 Ντεπορτίβο Λα Κορούνια-Χετάφε, La Liga 10η αγωνιστική LIVE OTE sport5
22.30 ATP World Tour Masters 1000 Παρίσι, Προημιτελικά LIVE OTE sport3HD

Σάββατο 01.11.14
01.00 Indiana Pacers-Memphis Grizzlies, NBA Regular Season LIVE OTE sport3HD
14.00 Νυρεμβέργη-Σεντ Πάουλι, Bundesliga 2 12η αγωνιστική LIVE OTE sport4
14.45 Νιουκάστλ-Λίβερπουλ, Barclays Premier League 10η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD
15.30 ATP World Tour Masters 1000 Παρίσι, 1ος ημιτελικός LIVE OTE sport3HD
16.00 Νάπολι-Ρόμα, Serie A 10η αγωνιστική LIVE OTE sport4
16.50 Φόρμουλα 1 ΗΠΑ, Όστιν, 3ες ελεύθερες δοκιμές LIVE OTE sport2HD
17.00 Τσέλσι-ΚΠΡ, Barclays Premier League 10η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD
17.00 Γρανάδα-Ρεάλ Μαδρίτης, La Liga 10η αγωνιστική LIVE OTE sport5
18.00 ATP World Tour Masters 1000 Παρίσι, 2ος ημιτελικός LIVE OTE sport3HD
19.00 Έμπολι-Γιουβέντους, Serie A 10η αγωνιστική LIVE OTE sport4
19.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Κόρντομπα, La Liga 10η αγωνιστική LIVE OTE sport5
19.30 Μπάγερν Μονάχου-Ντόρτμουντ, Bundesliga 10η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD
19.50 Φόρμουλα 1 ΗΠΑ, Όστιν, κατατακτήριες δοκιμές LIVE OTE sport2HD
21.00 Μπαρτσελόνα-Θέλτα, La Liga 10η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD
21.00 Αμβούργο-Λεβερκούζεν, Bundesliga 10η αγωνιστική REC OTE sport4 (01.11 16:30)
22.00 ¶ρσεναλ-Μπέρνλι, Barclays Premier League 10η αγωνιστική REC OTE sport1HD (01.11 17:00)
21.45 Πάρμα-Ίντερ, Serie A 10η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD
22.00 Μπιλμπάο-Σεβίλη, ACB Liga Endesa 5η αγωνιστική LIVE OTE sport5
23.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μάλαγα, La Liga 10η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD
23.00 Μάιντζ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga 10η αγωνιστική REC OTE sport4 (01.11 16:30)

Κυριακή 02.11.14
00.00 Έβερτον-Σουόνσι, Barclays Premier League 10η αγωνιστική REC OTE sport1HD (01.11 17:00)
00.30 FIVB Beach Volley WT Αργεντινή, Παρανά, Τελικός 3ης θέσης Γυναικών LIVE OTE sport5
01.00 New Orleans Pelicans-Dallas Mavericks, NBA Regular Season LIVE OTE sport3HD
01.30 FIVB Beach Volley WT Αργεντινή, Παρανά, Τελικός Γυναικών LIVE OTE sport5
11.00 Στόουκ-Γουέστ Χαμ, Barclays Premier League 10η αγωνιστική REC OTE sport1HD (01.11 17:00)
11.00 Στουτγκάρδη-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga 10η αγωνιστική REC OTE sport2HD (01.11 16:30)
11.40 Κρουζέιρο-Σάντος, Copa do Brasil, Ημιτελική Φάση, 1ος αγώνας REC OTE sport4 (30.10 02:00)
13.00 Μπιλμπάο-Σεβίλη, La Liga 10η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD
13.00 Χαλ-Σαουθάμπτον, Barclays Premier League 10η αγωνιστική REC OTE sport2HD (01.11 17:00)
13.40 Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια, ACB Liga Endesa 5η αγωνιστική LIVE OTE sport4
14.30 Μπόχουμ-Μόναχο 1860, Bundesliga 2 12η αγωνιστική LIVE OTE sport5
15.00 Νέος Αχαρναϊκός-ΑΕΚ, Football League 4η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD
15.30 Μάντσεστερ Σίτι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Barclays Premier League 10η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD
16.00 Ουντινέζε-Τζένοα, Serie A 10η αγωνιστική LIVE OTE sport4
16.00 ATP World Tour Masters 1000 Παρίσι, Τελικός LIVE OTE sport3HD
16.30 Γκλάντμπαχ-Χόφενχαϊμ, Bundesliga 10η αγωνιστική LIVE OTE sport5
18.00 ¶στον Βίλα-Τότεναμ, Barclays Premier League 10η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD
18.00 Βιγιαρεάλ-Βαλένθια, La Liga 10η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD
18.00 Σαμπντόρια-Φιορεντίνα, Serie A 10η αγωνιστική REC OTE sport4 (02.11 16:00)
18.30 Κολωνία-Φράιμπουργκ, Bundesliga 10η αγωνιστική LIVE OTE sport5
20.00 Λεβάντε-Αλμερία, La Liga 10η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD
21.30 Ρόμα-Σάσαρι, Lega Basket Serie A 4η αγωνιστική LIVE OTE sport5
21.45 Μίλαν-Παλέρμο, Serie A 10η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD
21.45 Φόρμουλα 1 ΗΠΑ, Όστιν, Αγώνας LIVE OTE sport2HD
22.30 Los Angeles Clippers-Sacramento Kings, NBA Regular Season LIVE OTE sport3HD
23.30 Τορίνο-Αταλάντα, Serie A 10η αγωνιστική REC OTE sport5 (02.11 16:00)

Δευτέρα 03.11.14
00.00 Πάντερμπορν-Χέρτα, Bundesliga 10η αγωνιστική REC OTE sport2HD (02.11 18:30)
01.00 Miami Heat-Toronto Raptors, NBA Regular Season LIVE OTE sport3HD
14.00 Λέστερ-Γουέστ Μπρομ, Barclays Premier League 10η αγωνιστική REC OTE sport1HD (01.11 17:00)
15.00 Αιγινιακός-Ηρακλής, Football League 4η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD
16.00 Κιέβο-Σασσουόλο, Serie A 10η αγωνιστική REC OTE sport2HD (02.11 16:00)
18.00 Καλλιθέα-Απόλλων Σμύρνης, Football League 4η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD
19.00 ΑΕΚ-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π., Basket League ΣΚΡΑΤΣ, 4η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD
20.00 Τσεζένα-Βερόνα, Serie A 10η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD
21.15 Λειψία-Καϊζερσλάουτερν, Bundesliga 2 12η αγωνιστική LIVE OTE sport6HD
21.45 Βαγιεκάνο-Εϊμπάρ, La Liga 10η αγωνιστική LIVE OTE sport5HD
22.00 Κρίσταλ Πάλας-Σάντερλαντ, Barclays Premier League 10η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD
22.00 Λάτσιο-Κάλιαρι, Serie A 10η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

Σχετικά Νέα
Δημοφιλέστερα Νέα
¶λλα Νέα
TELESAT
Αιγαίου Πελάγους 61, 133 41
¶νω Λιόσια

Αντιπρόσωπος
Κατάστημα

ΜΑΒΙΚΑΛ Α.Ε.
Παναγή Τσαλδάρη 12-14, 176 76
Καλλιθέα

Κατάστημα

SATECH
Βασ. Παύλου 89-91, 166 73
Βούλα

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Δίκτυο υποστήριξης OTE TV

HELLAS SAT Α.Ε.
Κηφισίας 99, 151 24
Μαρούσι

Πάροχος

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΑΕΒΕ
Λεωφόρος Κύμης 114, 15124
Μαρούσι

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Επίσημος διανομέας

IKUSI
Ποσειδώνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

TRONIX

Κατερίνη

Εισαγωγέας

ALPHA ltd
Δοϊράνης 138, 176 73
Καλλιθέα

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας

IDCOMS
Ποσειδώνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

EDISION
Φαρμακεΐκα, 570 01
Νέο Ρύσιο

Αντιπρόσωπος
Επίσημος διανομέας
Service

DAISAT
Α. Παπανδρέου & Παπανικολή, 152 33
Χαλάνδρι

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop

MSS ELECTRONICS (ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ)
A. Εμπειρικού 7, 713 06
Ηράκλειο

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

BESKAS ELECTRONICS
Ανεξαρτησίας 21, 164 51
Αργυρούπολη

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας
Κατάστημα
Επίσημος διανομέας

PROMAX HELLAS
Ποσειδωνος 33 & Μεταμορφώσεως 2, 174 55
Καλαμάκι

Αντιπρόσωπος

ALPHA ltd
Κ. Καραμανλή 130, 542 48
Θεσσαλονίκη

Αντιπρόσωπος
Εισαγωγέας

MSS ELECTRONICS (Γ. ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΕΠΕ)
Συγγρού 229, 171 21
Νέα Σμύρνη

Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

TOP DIGITAL NETWORK
Πανεπιστημίου 56, 106 78
Αθήνα

Αντιπρόσωπος
Εγκαταστάτης
Εισαγωγέας
Κατάστημα
On Line Shop
Επίσημος διανομέας
Service

ΒΙΟΚΑΛ Α.Ε.
Πεντάλοφος, 54110
Πεντάλοφος

Βιομηχανία

ASTRASAT
Κων. Καραμανλή 35, 570 08
Ιωνία

Αντιπρόσωπος

KOSMOSAT
Νηρέως 1, 175 61
Παλαιό Φάληρο Αττικής

Εισαγωγέας
Επίσημος διανομέας

Σχετικοί σύνδεσμοι
ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΑ ΝΕΑ
img
Μπείτε στο κανάλι μας στο YouTube